Can You Escape 3 – wydostań się z pokoju

Gry z kategorii ,,can you escape” zawsze zbierają duże plony, o ile ich wykonanie zasługuje przynajmniej na zakwalifikowanie do tych średnich. W Can You Escape 3 na szczęście możemy odetchnąć z ulgą, bo zarówno sposób zabawy, jak i jego oprawa jest na dobrym poziomie.

Jeżeli przepadacie za aplikacjami, w których musicie znaleźć jakieś rozwiązanie, poszukać problemu, bądź po prostu zgarnąć poukrywane łupy, prawdopodobnie zachwycicie się opisywanym tytułem, bo zawiera wszystko o czym przed chwilą wspomniałam.

Celem gracza w każdym z poziomów jest otwarcie drzwi, a tym samym przeniesienie się do kolejnego pomieszczenia. Autorzy tak zaprojektowali wnętrza, by skrytek było co nie miara. W ten sposób należy naprawdę wysilić mózgownice, by odnaleźć to, co może przydać się ro rozwikłania zagadki.

Sterowanie odbywa się przy pomocy pacania w różne elementy pokoju, oraz korzystania ze strzałek przenoszących do innych części pomieszczenia. Jest wygodnie i rzekłabym – klasycznie.

Boczny pasek to zestaw zebranych przez nas przedmiotów. Fanty mogą przydać się bezpośrednio – np. klucz otwierający kłódkę, bądź pośrednio poprzez połączenie z innym przedmiotem zawartym w inwentarzu.

Na obecną chwilę do odkrycia jest 15 pokoi. Nie myślcie, że to mało. Jeżeli nie będziecie korzystać z podpowiedzi, zejdzie Wam się dłużej, niż zakładaliście :)

Jeśli chodzi o rozwiązania każdej z zagadek – na górnym pasku widnieje ikonka z żarówką. Po naciśnięciu możemy uruchomić filmik, w którym twórcy (MobiGrow) łopatologicznie wyjaśniają krok po kroku kolejne poczynania. Nie widzę osobiście sensu w korzystaniu z podpowiedzi, jednak w sytuacjach awaryjnych mogą się przydać ;)

Polecam więc łamigłówkę zarówno użytkownikom Androida, jak i iOS. To fajna zabawa, która rozwija logiczne myślenie!

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button