Haluci – oto, co czeka niegrzecznego ucznia

Fani skikajek ucieszą się z możliwości wypróbowania nowej gry na Androida i iOS, a mianowicie, Haluci. Historia zielonego bohatera zaczyna się w szkole. Podczas nudnej lekcji postanowił zająć się czymś konstruktywnym i zrobił kulkę z papieru, którą to kulką uderzył swojego kolegę. Za swoje zachowanie został wyrzucony z zajęć…

asas

Przechadzając się po pobliskich uliczkach, znalazł dziwny przyrząd do skakania. Po wykonaniu kilku ruchów zauważył, że za każdym razem gdy obiekt dotyka ziemi, ta rozbija się na drobne kawałki. W efekcie jego zabawy, planeta została rozczłonkowana. Jak teraz poradzi sobie zielony stworek na skrawkach zieleni?

Do gry wkraczamy my! W przeciwieństwie do innych skikajek, w Haluci naszym zadaniem jest spadanie, a nie zwiększanie wysokości. Sterujemy przy pomocy poruszania urządzeniem, czyli w najwygodniejszy z możliwych sposób.

as

Podczas podróży zbieramy pożywne owoce, a także różne fanty. Wśród nich znajdą się power-upy, dodatkowe życia, oraz monety. Za monety mamy szansę ulepszać swojego bohatera, kupować power-upy jednorazowego użytku, bądź zdecydować się na inwestycję w podnoszenie poziomów kolejnych boostów.

Jak pewnie się domyślacie, wśród typowych power-upów znajdują się magnesy, skrzydełka, spadochrony i inne. Trochę trzeba poczekać z pierwszym zakupem, bo ilość monet na planszy wcale nie jest duża, a gra do najłatwiejszych nie należy.

fcad

Po osiągnięciu pewnego pułapu spadania, natkniemy się na przeszkadzajki. Poza szczątkowymi częściami ziemi, będą to ptaki, czy rażące prądem druty. Wszystko da się ominąć :)

Apka od Trigonom pod względem graficznym prezentuje się bardzo sympatycznie. Zawiera generalnie cztery epizody, jednak tylko jeden jest odblokowany. By móc cieszyć się kolejnymi, należy zapłacić niecałego dolara za sztukę. Moim zdaniem, warto ;)

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button