Tom and Jerry – kreskówka na ekranie

639017ae-dde1-4621-97de-30d1dbe484afBrakuje Ci przesiadywania przed telewizorem i czekania na ulubioną kreskówkę o kotku i myszce? Dziś możesz sprawić sobie dobry prezent w postaci tej oto aplikacji. Tom i Jerry już zawsze będą przy Tobie!

Tom and Jerry to wytwór grypy Enigma, która specjalizuje się w tworzeniu aplikacji, których motywem przewodnim są znane i lubiane bajki. Największą sławę przyniosła jej właśnie ta para przesłodkich zwierzaczków.

Jest to wyjątkowa aplikacja stworzona dla wszystkich fanów, którzy mają już dość przesiadywania i szukania poszczególnych odcinków swej ulubionej kreskówki w czeluściach Internetu. Tom and Jerry to zbiór 161 odcinków, gdzie każdy z nich trwa mniej więcej 10 minut. Bez marnowania swojego cennego czasu, możesz w prosty sposób wybrać swój ulubiony odcinek i odtwarzać go do woli.

Każdy użytkownik może dostosować nagranie wedle własnych potrzeb. Zatrzymywanie, ponowne odtwarzanie czy tryb pełnoekranowy to oczywiście podstawowe narzędzia. Możemy także ustawić sobie najwyższą jakość odtwarzania filmiku, co niestety wiąże się z wolniejszym jego ładowaniem i czasem z zacinaniem się podczas oglądania. Aplikacja umożliwia także powrót do momentu w którym przerwaliśmy oglądanie.

Aplikacja jest naprawdę dobrze i starannie wykonana. Świetnie wykonany interfejs zachęca do zagłębiania się w przygody Toma i Jerry’ego. Odcinki są sumiennie uporządkowane, każdy ma swój przydzielony tytuł. Ponadto, wszystko jest bardzo proste w obsłudze. Jedynym minusem jest fakt, że trzeba się trochę naczekać, aż filmik załaduje się do końca.

Ocena końcowa : 8/10.

Gra dostępna za darmo na Windowsphone.com

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button