Windows8 – zamień Androida na kafelkowego Windowsa

Podobają Wam się smartfony z Windowsem 8, lecz z jakiegoś powodu cały czas związani jesteście z Androidem? Żaden problem. Aplikacja z tego wpisu pozwoli Wam „zamienić” Waszego zielonego robocika na kafelki. Zainteresowani?

win8-1

Windows8 to nic innego jak kolejny dostępny w Google Play launcher, czyli program do zmiany wyglądu „wewnętrznego” telefonu. Aplikacja umożliwia nam na tyle zmienić smartfon, byśmy czuli się jak posiadacze jednego z urządzeń posiadających system mobilny od Microsoftu.

Jak się zapewne domyślacie, głównym elementem opisywanej apki są kafelki. Windows8 zmienia standardowe, androidowe menu na to przez jednych znienawidzone, przez innych uwielbiane – kafelkowe. Wielkość kafelków, ich kolor – możemy to wszystko zmieniać. Ciekawe są również kafelki pozwalające nam na włączanie bądź wyłączanie konkretnych funkcji. Niestety, nie brakuje też elementów pulpitu będących jedynie dekoracją, co jest ogromnym minusem.

win8-2

Aby spersonalizować pulpit w stu procentach, należy poświęcić na to co najmniej pół godziny. Jak dla mnie, to zbyt długo. Być może wśród naszych Czytelników są tacy, którym nie szkoda czasu na upiększanie wyglądu smartfonu. Takim osobom Windows8 do gustu powinien przypaść.

Czy w opisywanym narzędziu znajdziemy jakieś funkcje, których nie ma w Androidzie? Oczywiście, że nie. Windows8 zmienia jedynie wygląd, tak więc nie spodziewajcie się, że po jego zainstalowaniu będziecie mieli możliwość korzystania z tego, co użytkownicy najnowszych Nokii.

Windows8 do pobrania za darmo z Google Play

Ocena AppsBlog.pl: 5/10

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button