SpinTrip – bardzo dobra platforma!

Spin Trip to bardzo przyzwoita platformówka. Zostaliście wysłani do pięknej i jednocześnie bardzo niebezpiecznej krainy. Starsza kobieta – mędrzec i wielki autorytet w jednym, została okradziona ze swoich megicznych przedmiotów. Waszym zadaniem jest odzyskanie ich i zwrócenie starszej pani.

Poruszacie się po planszy zabawną postacią w kolorowym kółku. Przypomina ono trochę kołowrotek dla chomika. Po drodze zbieracie różnego rodzaju fanty, oraz najważniejsze – małe stworki, które zabieracie ze sobą w dalszą podróż.

Każdy ze stworków posiada swoją specjalną moc. Dzięki temu, że przygarniemy takiego przybysza do swojego pojazdu, przejmujemy jego umiejętności i możemy dużo więcej.

Po drodze spotkacie się z pewnością z podłymi wrogami, którzy będą robić wszystko, aby pozbawić Was życia. W takich sytuacjach najlepiej sprawdza się ucieczka, bądź użycie różowej broni, którą widzicie na obrazku wyżej. Aby ją zdobyć, musicie odszukać stworka, który taką właśnie moc posiada.

Kiedy znajdziecie malucha w kolorze żółtym, który wygląda trochę jak rozciągnięty glut, zdobędziecie specjalną trampolinę, która umożliwi Wam wysokie skoki. To samo tyczy się możliwości poruszania po wodzie, czy kruszenia lodu. Każdy maluch daje Wam możliwość odkrywania kolejnych elementów planszy.

Aby przejść level, należy dostać się do miejsca, które teleportuje Was w na inną planszę. Aby móc tam wejść, musicie zebrać odpowiednią ilość punktów. Te uda Wam się uzyskać poprzez zbieranie kolorowych fantów (gwiazdek itp.), które zrobią poszczególne levele.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button