Skritter Chinese – naucz się pisać po Chińsku

Jak wiadomo – język Chiński jest chyba najbardziej skomplikowanym językiem na świecie. Tak przynajmniej twierdzą nasi rodacy. Obywatele innych krajów twierdzą natomiast, że to właśnie język polski sprawia najwięcej problemów, ze względu na rozróżnienie ,,h”, ,,u”, ,,ó”, ,,ę”, oraz wielu innych.

Nie myśląc wiele należy stwierdzić, że każdy rodzaj języka jest do nauczenia. Idąc za tą teorią, przedstawiam Wam program do nauki pisania w języku Chińskim. Skritter Chinese to proste narzędzie, które umożliwi Wam chlapanie tuszem na ekranie własnego urządzenia.

Aplikacja zawiera zarówno lekcje Chińskiego, jak i praktykę, polegającą na pisaniu kolejnych wyrazów. Wielkim plusem produkcji jest wbudowany język polski. Dzięki tej funkcji możemy tłumaczyć poszczególne słowa i zapisywać je za pomocą odpowiednich znaków.

Do Was należy decyzja w jakiej kolejności będziecie się uczyć. Zacznijcie od alfabetu, bądź od całych wyrazów. Wydaje Wam się, że nie zapamiętanie ciągu dziwnych kresek? Nic bardziej mylnego. Kiedy zapomni Wam się jakaś linia, na ekranie ujrzycie niebieski szlaczek – on będzie wskazywać brakujące części litery.

Możecie rysować z pamięci, bądź ze wzoru. Macie szansę na pisanie ze słuchu, bądź tłumaczenie wyświetlonych wyrazów. Możliwości programu są bardzo duże, dzięki czemu w dość szybkim czasie użytkownik może nauczyć się języka Chińskiego. Polecam – wypróbowałam na sobie. Nie mam wyjątkowych zdolności lingwistycznych, lecz nauka ze Skritter Chinese przyszła mi łatwo i przyjemnie.

Item not available.

Skritter Chinese

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button