Touch Hockey: FS5 – cybmergaj na Twoim smartfonie

Kto nie zna cymbergaja? Sport na powietrznym stołem jest nieodłączną rozrywką podczas wszystkich podróży. Przy każdym sklepie, bądź barze mamy okazję oglądać zmagania graczy z grzybkami i krążkiem.

Touch Hockey: FS5 to świetny sposób na zabawę w pojedynkę, bądź z drugą osobą. Łączcie się za pomocą Wi-Fi, lub zasiądźcie po dwóch stronach urządzenia, aby grać w multiplayer’a. Świetna przygoda gwarantowana ;)

Zacznijmy od tego, co Touch Hockey: FS5 na umożliwia biorąc pod uwagę ustawienia stołu. Przede wszystkim możemy wybrać poziom zaawansowania w grze z komputerem: łatwy, średni, bądź trudny. Poza tym mamy szansę na personalizację dźwięków, oraz świateł podczas rozgrywki. Dodatkowo możemy ustawić wynik punktowy, który przesądza o wygranej.

Niestety – zmiana kolorystyki i wyglądu stołów to przywilej osób, które wykupiły pełną wersję gry. Uważam jednak, że nie jest to konieczne do świetnej zabawy

Gra działa płynnie. Wszystkie dźwięki są odwzorowaniem prawdziwego cymbergaja. Słyszymy szum powietrza, które wydobywa się z podziurkowanego stołu i inne charakterystyczne odgłosy, które w realu towarzyszą grze. Gracz może spędzić sporo czasu na walce z komputerem. Jeżeli wybierzecie tryb prosty, z łatwością wbijecie krążek do bramki.

W przypadku trybu hard, będziecie musieli się sporo namęczyć, aby wygrać. Prędkość odbicia jest większa, a zawodnik sprytniejszy. Tak, czy inaczej – ciągle obstaję przy tym, że mobilny cymbergaj to jedna z najlepszych gier na mobilne urządzenia.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button