AppSale – promocje w AppStore #59

Witajcie w kolejnym odcinku AppSale. Cieszymy się, że liczba Czytelników ciągle wzrasta, a nasze propozycje przypadają Wam do gustu. Mamy nadzieję, że i ten wpis będzie dla Was przydatny. Czego możecie się spodziewać w niedzielnym AppSale’u? Hero Wars 2: Zombie Virus – gry akcji, która umożliwi Wam wyżycie się na umarlakach, Talking Carla – zabawnej produkcji stworzonej z myślą o najmłodszych, Max Axe – gry z jaskiniowcem w roli głównej, który za pomocą siekiery rozprawia się ze wszystkimi przeciwnikami, oraz 4 Dice – matematycznej aplikacji do sprawdzenia swoich umiejętności z królowej nauk ;)

Skoro wszystko jest już jasne, nie pozostaje mi nic innego, jak życzyć Was świetnej zabawy podczas czytania i testowania wyżej wspomnianych gier. Powodzenia!

 Hero Wars 2: Zombie Virus

Fani zombiaków z pewnością będą zadowoleni z pierwszej naszej propozycji. Hero Wars 2: Zombie Virus to gra, w której sterujecie oddziałami ludzi, stworzonymi do walki z umarlakami. Kreskówkowe miasto opanowały zombie, które niosą jedynie śmierć. Trzeba temu jakoś zapobiec – to właśnie w Waszych rękach spoczywa ta odpowiedzialność.

Wasz rewir znajduje się z lewej strony. Fale zombiaków naciągają z prawej. Musicie w jednym czasie tworzyć nowe postaci,  oraz zajmować się tarczami, które z energii słonecznej czerpią pożywienie, oraz inne potrzebne do przeżycia wartości.

Waszym zadaniem w każdym levelu jest pokonacie zespołu umarlaków. Co pewien czas zyskujecie odpowiednią kwotę pieniędzy, aby udoskonalić swoje małe wojsko. Na początku dysponujecie jedynie ludźmi, który własnymi rękami walczą z przeciwnikami. Z czasem wykupujecie szeryfa z bronią, oraz innych bohaterów, którzy dzięki swoim zaawansowanym możliwościom, są w stanie zwalczyć potężnych wrogów.

Gra charakteryzuje się prostą obsługą i banalnymi zasadami. Jeżeli chodzi o przetrwanie – tu zdecydowanie twórcy aplikacji postarali się o to, aby użytkownicy pomęczyli się porządnie, zanim osiągną upragniony sukces.

Item not available.

  Talking Carla

Osoby lubiące mieć na swoim ekranie zabawną postać, która reaguje na każde dotknięcie, mogą pokusić się o pobranie Talking Carla. Nie jest to może wyjątkowo rozwinięta produkcja, jednak daje szansę graczowi na całkiem przyjemne chwile.

Jeżeli zezwolimy aplikacji na dostęp do mikrofonu, będziemy mieć okazję  na pogadanie sobie z Carlą. Nie będzie to prawdziwa rozmowa, lecz powtarzanie słowo w słowo tego, co przed chwilą powiedzieliśmy. Carla swoim zabawnym głosikiem naśladuje wszystkie dźwięki, jakie z siebie wydamy.

Poza naśladowaniem, Carla bardzo śmiesznie reaguje na nasz dotyk. Możemy ją pomiziać – cieszy się wtedy jak szalona, skacze i jej buźka się raduje. Możemy przeciągnąć palcem w górę, aby nasza podopieczna wykonała zabawny trick.

Różowa postać z serduszkowymi oczami z pewnością zachwyci wszystkie maluchy. Gra nie zawiera żadnych mikropłatności, więc bez problemu możecie przekazać urządzenie w ręce dziecka.

Item not available.

 Max Axe

Max Axe to fantastyczna gra zręcznościowa, która wymaga od gracza bardzo szybkiej reakcji. W produkcji mamy do czynienia z poszczególnymi zadaniami, za które uzyskujemy odpowiednie punkty. Głównym bohaterem jest mężczyzna z brodą, który wygląda na jaskiniowca. W jego dłoni możemy zauważyć siekierę, którą rzuca we wszystko, co tylko możliwe.

Główny bohater po planszy porusza się sam. Naszym zadaniem jest uchronienie go przed niebezpieczeństwami. Co może my zagrozić? Przede wszystkim dziwne stwory, które pojawiają się na każdym kroku. Najlepszym sposobem na zwalczanie obcych, jest rzucanie w nich siekierą. Robimy to, przeciągając palcem po ekranie w odpowiednim kierunku.

Jeżeli chodzi o fanty, jakie możemy zbierać po drodze, na pewno trzeba zwrócić uwagę na złoto. Zbieramy je w identyczny sposób, jak podczas walki – rzucając siekierką. Może się zdarzyć, że aby zebrać kryształki, trzeba uderzyć dwa razy – musicie wtedy porządnie wymierzyć linię lotu, aby do Waszej kolekcji dołączyła jak największa ilość fantów.

Jeżeli się okaże, że Wasz bohater nie zdążył użyć broni i dojdzie do bliskiego spotkania z wrogiem, padnie na miejscu. Będziecie mieć jednak okazję na uratowanie jego życia, poprzez zapłacenia odpowiedniego haraczu w serduszkach.

Item not available.

 4 Dice

Ja rozumiem, że w wielu miejscach w Polsce są obecnie ferie, ale warto by było pomyśleć o tym, że już za dwa tygodnie część z Was wróci do szkoły na (często) znienawidzony przedmiot, jakim jest matematyka. Co myślicie o tym, aby poćwiczyć trochę ułamki w przyjemnej grze logicznej?

Podstawą wszystkich obliczeń w grze jest gra w kości. Rzucamy czterema kostkami, a wynik na nich uzyskany musimy pojedynczo wstawiać w okienka ułamków. Z prawej strony mamy wyświetlony wynik. Musimy w taki sposób dopasować równanie, aby prawa strona była równa lewej.

Aplikacja w bardzo prosty sposób tłumaczy, co musimy zrobić, aby prawidłowo rozwiązywać zadania z ułamkami w rolach głównych. Możecie wybrać dodawanie, odejmowanie, mnożenie, dzielenie, bądź wszystko w jednym. Dzięki tym możliwościom, będziecie mieć okazję na wyćwiczenie swoich umiejętności do perfekcji.

W grze możecie korzystać z wstawiania kości do kratek, bądź z rysowania cyferek ręcznie. Oba sposoby są proste i przyjemne. Od tej pory żadne zadanie nie będzie dla Was dziwnym zbiorem kresek i cyferek. Nauka poprzez zabawę jest zawsze najlepszym sposobem na zwiększenie swojej wiedzy. Polecam!

icon
4 Dice a Fractions GameJustin HolladayEducationBezpłatneDownload

 

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button