Diner Mania – pozbądź się gangsterów!

Do spokojnego miasteczka przyjechała grupa motocyklistów, która po kilu godzinach spożywania napojów z procentami stwierdziła, że świetnym sposobem na rozrywkę będzie demolowanie okolicznych budynków.

Niestety – nieszczęście dotknęło kilku świetnych restauracji. Ich właściciele są załamani. Zadanie gracza w Diner Mania polega na odbudowaniu zniszczonej knajpy. W apce studia PlayWay startujecie z tysiącem dolarów w kieszeni. Podołacie wyzwaniu?

Gangsterzy nie odpuszczają. Dręczą mieszkańców na każdym kroku. Jedynie silna ręka i sprawny umysł może uratować restauracje przed najgorszym. Do wyboru macie trzy budynki.

W jednym mieści się kuchnia włoska – możecie do niej od razu wejść i działać, w drugim można było zjeść fast-food’a, w trzeciej natomiast słodkości. Dwie ostatnie knajpy wymagają większej inwestycji początkowej. Możecie do nich powrócić, kiedy zarobicie trochę dolarów.

Będziecie musie wykazać się kilkoma umiejętnościami. Przede wszystkim plan działania polega na tym, aby zdobywać dobrych klientów, poprzez przyrządzanie pysznych dań, a tych złych (gangsterów) odstraszać i wyrzucać. Jeżeli wiecie, że niechciany klient nie lubi pieprzu, dosypcie do jego potrawy taką jego ilość, aby oszalał ze wściekłości i więcej do Was nie wrócił.

Poza kierowaniem gości do stolików i obsługiwaniem baru, będziecie mieć okazję na kupowanie odpowiednich mebli do restauracji. Jeżeli trzeba – przyjdzie Wam uzupełnić niektóre składniki, które poprzedniego dnia się skończyły.

Do Waszych zadań będzie również należeć przyrządzanie potraw zgodnych z menu. Spokojnie – wszystko jest napisane (w dodatku w języku polskim!) i z pewnością świetnie sobie poradzicie.

icon
Diner ManiaPLAYWAY SPOLKA AKCYJNAGamesBezpłatneDownload

Zakłady bukmacherskie

Back to top button