Little Newborn Baby Doctor – i już wiecie skąd się biorą dzieci!

Jeżeli Wasze maluchy ciągle zadają Wam pytania w kwestii pojawiania się dzieci na świecie, możecie skierować ich uwagę na Little Newborn Baby Doctor. Gra od 6677g idealnie pokazuje proces ciąży (oczywiście bez wcześniejszych ekscesów), oraz poród w bardzo łagodnym wydaniu.

bbb

Pierwsze zadanie to kierowanie pacjentek do odpowiednich gabinetów. I tu zaskoczenie (albo i nie) – tylko jeden jest odblokowany. Wchodzimy więc wraz z ciężarną i zaczynamy badania. Do dyspozycji mamy kilka narzędzi. Wśród nich znajdą się strzykawki do pobierania krwi i dalszej analizy, usg z dostępem do zbliżenia na dziecko, stetoskop, oraz ktg (?), które kosztuje 20 złotych monet i jest chwilowo zablokowane.

By móc skorzystać ze sprzętu (musimy to zrobić, by skończyć badania), wybieramy opcję darmowego zarabiania w mini-grach. Znajdziemy: arkanoid, latającego ptaszka, zbijanie różnych obiektów, szukanie różnic, segregowanie itp. Każda gra jest inaczej płatna. Z doświadczenia wiem, że najlepiej jest postawić na arkanoida, bądź coś w podobieństwie do Flappy Bird.

bb

Kupiony gadżet jest gotowy do użytku i w kolejnych badaniach możemy z niego korzystać. Odblokowanie gabinetu numer 2 to wydatek rzędu 60 złotych monet. Analogicznie – gramy i zarabiamy. Tutaj odbywają się przygotowania do porodu i sam poród. Podpinamy mamę do aparatury, dajemy jej maskę i czekamy. Następnie odcinamy pępowinę, kładziemy plaster i … kocyk (znowu konieczne jest jego wykupienie za cenę dużo wyższą niż poprzednio).

Opieka nad maluchem odbywa się w gabinecie trzecim. Jego aktywacja to wydatek rzędu 500 monet. Trochę dużo, ale biorąc pod uwagę każde 10 monet za wizytę, nie jest tak źle.

bbbb

Wielkim dramatem dla mnie były reklamy. To coś, co chyba umknęło twórcom. Dosłownie co kilka sekund ,,udaje” nam się nabić na banner przekierowujący na stronę internetową. Jest to tak wkurzające, że człowiek ma ochotę rzucić telefonem o ścianę. Ja – uwierzcie mi – ledwo przebrnęłam przez grę bez szkód w ludziach, bądź mieniu. Jeżeli zniesiecie reklamy, albo Wasze dzieci nie mają z tym problemów – polecam.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button