Don’t Get Wet – uciekaj przed kroplami deszczu!

Zawsze staram się wyszukiwać dla Was gry, które niedawno pojawiły się w sklepach z mobilnymi aplikacjami i coś ciekawego sobą reprezentują. Niestety, w ostatnich czasach nie pojawia się nic, poza grami typu ,,tap, tap”. Osobiście chciałabym w końcu trafić na produkcję z rozwiniętą rozgrywką i ciekawą akcją, jednak najwyraźniej nie jest mi to póki co dane. W tym wpisie zajmiemy się Don’t Get Wet – przedstawicielem wspomnianej wyżej kategorii.

wet wett

TwooDoor Games (autorzy aplikacji) stworzyli kolorową grę zręcznościową, w której zabawa nie trwa długo. Średni czas przebywania w jednym podejściu, to około 5 sekund ;) Nie czepiajmy się jednak szczegółów!

Zanim przejdziemy do rozgrywki, dowiemy się kilku rzeczy z ,,zaplecza”. Istnieje możliwość zmiany głównych bohaterów poprzez klikanie w ikonki na ekranie głównym. Musicie wiedzieć, że jednocześnie będziecie sterować dwiema postaciami, więc warto by było, by były łatwe do rozróżnienia.

Na screenach widzicie mniej więcej jak wygląda okno gry. Z nieba lecą kropelki deszczu, a nasi podopieczni prawdopodobnie są z cukru, bo nie radzą sobie nawet z przyjęciem na siebie jednej kropelki. Dotykając prawej, bądź lewej strony ekranu, przesuwamy postaci w dowolne strony. Nie myślcie, że układ kropel jest identyczny – praktycznie za każdym razem z góry leje się cały ,,zespół” deszczowy, więc nie mamy chwili do stracenia.

wet

Wszystko jest banalne, poza uzyskiwaniem dobrych wyników. Za zdobycie pewnych osiągnięć możemy otrzymać trofea w postaci liści. Jeżeli chcecie odpicować swoje postaci w wyjątkowy sposób, musicie przygotować się na prawdziwe wydatki. Zarówno pozbycie się reklam, jak i kupienie nowych bohaterów należy płacić w złotówkach.

Szczerze powiedziawszy, szybciej wyrzuciłam aplikację ze swojego urządzenia, niż ją pobrałam. Nie dlatego, że jest słaba, ale dlatego, ze jest taka sama jak cała reszta…

Pobierz w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play.

icon
Don't Get WetTWODOOR GAMES SRLGamesBezpłatneDownload

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button