Flappy Animals – Flappy Bird w odpicowanej wersji

Na Flappy Animals wpadłam przypadkiem. Pobrałam i stwierdziłam, że gra z pewnością zachwyci wielu Czytelników AppsBoga. W produkcji wcielamy się w postać jednego ze zwierzaków: owcy, słonia, rybki, bądź żółtego kurczaka. Poruszamy się po kosmicznej planszy, na które spotykamy wiele przeszkód. Wśród nich znajdziecie druty pod napięciem, toczące się kule i inne.

Sterowanie w grze jest trochę inne niż we Flappy – odbywa się bowiem za pomocą przytrzymywania palca na ekranie, kiedy chcemy aby bohater się uniósł, puszczania natomiast aby opadł. Miło i przyjemnie.

Widzieliście kiedyś owcę ze skrzydłami? ;) W produkcji studia 5mina, będziecie mieć okazję dokładnie się temu przyjrzeć. Zadaniem gracza jest osiągnięcie jak najdłuższej odległości podczas lotu.

Jak już wspomniałam w tytule, gra jest odpicowanym Flappy Bird. Dlaczego tak uważam? Wcielamy się w postać zabawnego zwierzaka, który lawiruje między rażącymi prądem drutami. Autorzy gry pomyśleli o ulepszeniach i zaproponowali swoim użytkownikom zbieranie złotych monet, które umożliwią później wielkie zakupy w sklepie dla gracza.

W sklepie możecie kupić zarówno postaci, jak i specjalne upgrade’y. Część z płatnych ulepszeń można znaleźć na planszy podczas lotu. Spotkacie się z pewnością z duszkiem, który sprawia, że nasz bohater jest przez kilkanaście sekund nieśmiertelny, jeżeli znajdziecie magnes, wszystkie złote monety będą do Was lgnęły. Jeśli traficie na gwiazdkę z żółtą osłonką, będziecie pędzić z zawrotną prędkością.

Czasem może się zdarzyć, ze nie uda Wam się złapać bonusa podczas lotu. Wtedy przydatne są właśnie zakupy. Za około 500 monet możecie kupić wybrane ulepszenie. Zmiana postaci to już większy wydatek. Zaczyna się od 2000, a kończy na żółtym kurczaku wartym 5000. Każdy bohater ma takie same umiejętności. Chodzi tylko o delikatną zmianę wyglądu.

Miło że autorzy tej gry nie skopiowali żywcem Flappy Bird. Ostatnio w redakcji rozmawialiśmy własnie o tym, że każdy twórca powinien dodawać coś od siebie, aby gra nie była żywą kopią. Na szczęście studio 5mina się spisało ;)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button