Grandpa and the Zombies – wykiwaj pierdołowate zombiaki

Dziadek obudził się w szpitalu ze złamana nogą. Nie wiedział co się dzieje, dopóki do jego pokoju nie zastukały umarlaki. Wtedy przypomniał dobie dokładnie każdy szczegół. Wiedział, że musi uciekać ile sił w kółkach. Grandpa and the Zombies to gra zręcznościowo-logiczna, w której staramy się na wszelkie sposoby wykiwać zombie.

W produkcji studia Tivola Publishing GmbH oczywiście nie zabrakło zabawnych efektów dźwiękowych. Główny bohater uwielbia słodycze. Pomiędzy ucieczką wąskimi korytarzami, stara się podjeść porozsypywane na podłodze cukierki.

Na ekranie interesują nas dwie rzeczy: wyjście ewakuacyjne dla niepełnosprawnych, oraz słodycze. Dziadek pędzi na wózku w kierunku jaki mu pokażemy, przesuwając palcem po ekranie. Zombiaki zachowują się identycznie. Kiedy starzec jedzie w górę, one robią dokładnie to samo.

To jest właśnie najlepszy sposób na zrobienie ich w balona. Zwykle kiedy umarlaki są gdzieś w okolicy, nie mamy szans na zebranie wszystkich trzech cuksów. Jedynym sposobem na pozbycie się ich, jest skierowanie ich do miejsca, w których jest przerwany mur. Spadają wtedy z wysokości i umierają na śmierć :)

Skupmy się chwile na robieniu zombiaków w bambuko. Znajdźcie sobie na planszy miejsce, w które możecie wjechać. Powinno mieć kształt litery ,,C”. Dobrze by było, aby mieścił się tam tylko Wasz wózek. Po co takie kombinacje? Wspominałam, ze zombiaki poruszają się w takim kierunku, jaki wskażemy palcem? Jeżeli dziadek jest w potrzasku, a my skierujemy do p lewą stronę, nie uda mu się przemieścić. I tu jest właśnie pies pogrzebany. Dziadek się nie ruszy, ale nasze pierdołowate zombiaki – owszem.

W taki własnie sposób staramy się wyrzucić obcych z budynku. Należy szczególnie uważać na to, aby samemu nie wylecieć. Jeżeli dziadek zostanie popchnięty, nie zatrzyma się samodzielnie. Jego jazdę hamuje dopiero ściana. Jeżeli jej nie ma, dzidzia (podobnie jak umarlaki) spada z wysokiego piętra. Gra jest pełna humoru. Polecam ją wszystkim, którzy lubią logiczne wyzwania.

Pobierz za darmo w AppStore (banner poniżej), bądź w Google Play za 3,74 zł.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button