Alien Autopsy! – operacja: kosmita

Zabawa w doktorka wcale nie musi się źle kojarzyć, jeżeli pacjentami są kosmici. W grze Alien Autopsy! będziecie mieć okazję na zajęcie się obcym, któremu ma zostać przeprowadzona sekcja zwłok. Nie jest to zwykła sekcja. Sprytni lekarze mają w planach ożywić aliena przez podanie mu ludzkich organów.

Będziecie musieli przygotować się na wymianę serca, ostrzykiwanie nerek, podłączanie elektrowstrząsów – a wszystko to po w celu przywrócenia kosmity do życia. Aplikacja studia BlueBear prawdopodobniej najlepiej sprawdzi się w rękach młodszych Czytelników AppsBlog.pl. Jeżeli Wasze pociechy mają medyczne ciągotki, możecie im bez problemu pokazać grę z tego wpisu.

W grze dysponujemy wieloma narzędziami. Nie są one jednorazowego użytku. Należy wyleczyć wszystkie miejsca za pomocą tego samego przedmiotu, aby odhaczyć sobie dany punkt w naszej rozpisce, która widnieje z prawej strony ekranu. Warto do niej zaglądać, aby wiedzieć co jeszcze pozostało do naprawienia.

I tak zaczynamy od wyjęcia martwych organów. Wkładamy je na tackę za pomocą specjalnych szczypczyków, a następnie wstawiamy ludzkie serce. Kolejnym krokiem jest wstrzyknięcie do nerek ludzkiej krwi. Kiedy tak się stanie, serce zacznie pracować. Płuca nie działają prawidłowo, więc trzeba sobie z nimi poradzić przy pomocy specjalnych narzędzi. To samo tyczy się ciał obcych w … obcym, oraz złamań.

Kiedy wszystko zostanie naprawione, a serce pobudzone poprzez elektrowstrząsy, odblokowana zostanie kolejna postać, która trafi na nasz stół. Do ożywienia są dziesiątki postaci, dzięki czemu można bawić się przez długi czas.

Graficznie i dźwiękowo aplikacja przystosowana jest dla małych doktorków – z pewnością będą zachwyceni szansą na ożywienie martwego kosmity. Pojawienie się na planszy nowej postaci, poprzedza lądowaniem kosmicznego spodka.

Oczywiście darmowa wersja gry jest trochę okrojona, lecz i tak można się dobrze zabawić. W porównaniu do koleżanek, Alien Autopsy! daje graczowi duże możliwości bez konieczności płacenia realnymi pieniędzmi.

icon
Alien DoctorBluebear Technologies Ltd.GamesBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button