Wonderputt – mini-golf, który urzeka grafiką

Pogoda nas nie rozpieszcza, dlatego ciężko teraz wyjść na świeże powietrze i trochę się rozerwać, na przykład, grając w golfa. Na szczęście w dzisiejszych czasach można pobawić się w trafianie do dołków bez konieczności wychodzenia z domu. W przypadku Wonderputt nie trzeba nawet obawiać się o odpowiednie widoki, gdyż grafika w nim jest naprawdę bardzo dobra i cieszy oko lepiej, niż niejeden krajobraz widziany z tradycyjnego pola golfowego.

Dokładnie dwa dni temu opisywaliśmy dla Was produkcję Super Stickman Golf. Stwierdziliśmy jednak, że trafianie piłeczki do dołka jest na tyle ciekawym zajęciem, nawet w świecie wirtualnym, że warto poświęcić mu nie tylko jeden wpis. Szczególnie, że wpadła nam w ręce gra Wonderputt, która naprawdę sporo różni się od wspomnianej wyżej aplikacji autorstwa studia Noodlecake Studios.

W mobilnej produkcji od Damp Gnat przychodzi nam rozegrać partyjkę golfa, a dokładniej mówiąc mini-golfa. Przeszkodą do osiągnięcia celu nie są więc tutaj duży dystans między graczem a dołkiem czy tradycyjne pułapki, lecz coś o wiele bardziej wyszukanego, działającego mechanicznie, na przykład, rakiety.

Gra Wonderputt oferuje nam osiemnaście dołków. Nie jest to imponująca liczba, biorąc pod uwagę, iż Super Stickman oferował niemal 300 plansz. Cóż, najwidoczniej twórcy opisywanej tutaj gry woleli mieć ładną pod względem graficznym produkcję, a nie grę zapewniają rozrywkę na wiele godzin.  Chyba nie był to jednak najlepszy pomysł. Dołki zaliczyć można bowiem w ciągu maksymalnie pół godziny. Wprawdzie można przejść grę jeszcze raz, ale frajda już z tego nie taka sama.

Wracając do audiowizualnych aspektów,  naprawdę należy pochwalić grafików z Damp Gnat. Gdy po raz pierwszy gra się w Wonderputt, nie można oderwać wzorku od świetnie wyglądającej grafiki i zamieszczonych na planszach różnego rodzaju pułapek. Tak jak już jednak wspomnieliśmy, zachwyt znika po pierwszym wykonaniu każdego z powierzonych nam zadań, czyli trafieniu do oferowanych 18 dołków.

Mini-golfowa produkcja z tego wpisu dostępna jest w AppStore za niecałe cztery złote. Czy warto ją pobrać? Jeżeli szukacie czegoś, co zajmie Wam góra 30 minut, a do tego lubicie gry ze świetną oprawą graficzną, to zdecydowanie tak.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button