Super Stickman Golf – wciągająca golfowa produkcja

Naszła Was ochota na rozegranie partyjki golfa, ale nie za bardzo chce Wam się ruszać z fotela po ciężkim dniu w pracy/szkole? Nie ma problemu. Pobierzcie na swojego smartfona grę Super Stickman Golf, a nigdy więcej nie odwiedzicie już tradycyjnego pola golfowego znajdującego się w Waszej okolicy.

O co chodzi w grze zwanej golfem wie zapewne każdy, a to oznacza również, że każdy będzie w stanie poradzić sobie w aplikacji zatytułowanej Super Stickman Golf. Zasady rozgrywki w niej nie odbiegają bowiem od tradycyjnej zabawy na polu golfowym. Gracz ma zatem przed sobą tylko jedno proste zadanie – musi umieścić piłeczkę w dołku oznaczonym flagą. I właściwie to tyle. Dzięki temu właśnie gra ta jest tak wciągająca i bardzo chętnie się do niej wraca, szczególnie, gdy nie ma się ochoty próbować swoich sił w bardziej skomplikowanych produkcjach.

W produkcie mobilnym Noodlecake Studios nie przychodzi nam wcielić się w Tigera Woodsa czy inną gwiazdę światowego golfa. Zabawy i tak jest jednak co niemiara. Bo choć do naszej dyspozycji mamy jedynie białego ludzika pozbawionego rysów twarzy, to plansz jest w grze naprawdę bardzo dużo (ponad 290!), a każda kolejna jest coraz trudniejsza do przejścia. Motywację do gry i ćwiczenia precyzyjnych uderzeń kijem nie problem więc znaleźć.

Sterowanie w Super Stickman Golf jest bardzo wygodne i odbywa się za pomocą specjalnych, wirtualnych przycisków umieszczonych na ekranie. Działają one solidnie i nie ma się z nimi jakichkolwiek problemów. Nie udało Wam się trafić do dołka? W tym akurat przypadku nie będziecie mogli zrzucić całej winy na niepraktyczne sterowanie ;).

Mimo że opisywana gra nie należy do skomplikowanych, oprawa graficzna w niej zastosowana ma w sobie to „coś”, co sprawia, że podczas gry nie ma się w ogóle ochoty odrywać wzroku od wyświetlacza smartfona. Podobnie jest zresztą również i ze ścieżką dźwiękową w aplikacji, która bardzo umila chwile spędzone nad grą i nie należy do tych, które nudzą się po dosłownie kilku minutach.

Bardzo duża ilość pól golfowych, oryginalna oprawa audiowizualna i możliwość rywalizacji z innymi graczami dzięki integracji z OpenFeint – to wszystko znajdziecie w Super Stickman Golf. Żeby było jeszcze ciekawiej – z Google Play gra ta jest do pobrania zupełnie za darmo, a z AppStore – za zaledwie 0,79€. Czy trzeba w ogóle jeszcze kogoś zachęcać do kupna? Nie wydaje nam się.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button