Decis-O-Meter – czasem trzeba pójść na kompromis

Chcecie wybrać się z rodziną na wycieczkę, lecz każde z Was ma inny pomysł na spędzanie wolnego czasu? A może postanowiliście ze znajomymi pójść do jakiejś knajpki, tylko że nie możecie zdecydować do której konkretnie? Wszystkie tego typu problemy jest w stanie rozwiązać prosta, a zarazem niezwykle użyteczna, aplikacja o nazwie Decis-O-Meter.

Decis-O-Meter nie należy do bardzo rozbudowanych narzędzi. Zajmuje w pamięci smartfona mniej miejsca, niż niejeden program do przeglądania newsów. Mimo to, jest niezwykle użyteczny, o czym przekonało się już wielu jego użytkowników.

Czym jest tak naprawdę aplikacja stworzona przez programistę Efrel? Najłatwiej powiedzieć, że jest ona narzędziem do stwarzania idealnych kompromisów w różnych kwestiach. Na jakiej zasadzie działa program najlepiej wyjaśnić jest na prostym przykładzie.

Planujecie ze znajomymi pójść coś zjeść. Wy macie ochotę na pizzę, natomiast reszta paczki na coś zupełnie innego – niektórzy na sushi, a jeszcze inni na domowe jedzenie. Z racji tego, że nie możecie się zdecydować, a czas nieubłaganie leci, wyciągacie smartfona z zainstalowanym programem Decis-O-Meter i wklepujecie odpowiednie dane, czyli podajecie imiona znajomych oraz propozycje jedzenia. Następnie głosujecie za pomocą programu, by na końcu poznać rozwiązanie kompromisowe.

Samo głosowanie działa w nieskomplikowany sposób. Z proponowanych opcji zaznaczamy te, które nam odpowiadają oraz te, których najbardziej nie chcemy. Możemy jeszcze skorzystać ze specjalnego suwaczka i określić, na ile procent podoba na się dana propozycja. Gdy wszyscy zdecydują się na coś, program rozpoczyna analizę, a później podaje ostateczny wynik.

Decis-O-Meter można pobrać z Google Play zupełnie za darmo. Według nas, warto się na niego zdecydować. W końcu sporne sytuacje zdarzają się w życiu każdego z nas bardzo często.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button