Valentine’s Day Card Maker – walentynkowe love

Wielkimi krokami zbliżają się Walentynki – święto wszystkich zakochanych. Z tej okazji postanowiłam opisać Wam walentynkową aplikację Valentine’s Day Card Maker, dzięki której będziecie mieć szansę na tworzenie rewelacyjnych kartek, wysyłanie smsów z zabawnymi treściami i edytowanie stworzonych zdjęć.

Jeżeli chodzi o wygląd aplikacji, nie mam żadnych zastrzeżeń – jest kolorowa i sweetaśna – właśnie taka, jaka powinna być apka walentynkowa. Jej możliwości mnie zadziwiły. Spodziewałam się prostej produkcji, która umożliwia jedynie tworzenie podrzędnych kartek. Okazuje się, że Valentine’s Day Card Maker to program, dzięki któremu możemy bardzo dużo.

Przede wszystkim mamy okazję na stworzenie oryginalnej kartki za pomocą motywów zawartych w aplikacji. Wybieramy tło, poszczególne ikonki, dowolnie dobieramy tekst, obramowanie i zapisujemy. Jeżeli mamy ochotę na prawdziwe dzieło, możemy skorzystać z edytora zdjęć, który umożliwia zmianę ostrości, barw, oraz wiele innych. W każdym momencie możecie podzielić się swoją twórczością ze znajomymi za pomocą Facebooka, bądź maila.

Poza możliwością tworzenia kartek, aplikacja zawiera zegar, który odlicza dni, godziny, minuty, oraz sekundy do dnia Świętego Walentego. Ciekawym elementem produkcji jest zakładka z gotowymi smsami, jakie możemy wysłać do swojej miłości. Są one humorystyczne i zabawne.

Osobiście sądzę, że lepiej stworzyć coś samemu, niż posiłkować się aplikacjami, ale wierzę, że są osoby, które nie mają na to czasu. Przyjemniej jest dostać wirtualną kartkę, niż kompletne zero. Wszystkim, którzy lubią tego typu przekazy, polecam!

icon
Romantic Card Maker - Love Cards, Romantic Ringtones, SMS & Valentine CountdownAmit ChowdhuryEntertainmentBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button