Disney Puzzle Packs – paczka puzzli od Disney’a

Macie w domu miłośników układania puzzli? Sprawcie im wielką przyjemność i pobierzcie na swoje jabłuszkowe urządzenia Disney Puzzle Packs – aplikację pełną kolorowych zestawów układanek z najbardziej znanymi postaciami z bajek Disney’a.

W grze mamy szansę na poznanie wielu bohaterów z bajek. Na ekranie głównym widzimy okrągłe ikonki z postaciami. Wybieramy tą, na którą mamy ochotę i oddajemy się przyjemności układania puzzli, odnajdywania różnic na obrazku, lub zgadywania słówek.

Jakie postaci znajdziecie w Disney Puzzle Packs? Kubusia Puchatka, Dzwoneczka, samochody z Aut, księżniczkę, oraz wiele innych. Kiedy już zdecydujecie się na danego bohatera i przejdziecie małe szkolenie, będziecie mogli wybrać level (od 1-3). Zależnie od tego, na co się zdecydujecie, przed Wami ukaże się plansza z puzzlami, dwa obrazki do porównania, bądź porozrzucane literki, z których trzeba ułożyć odpowiednie słowo.

W przypadku puzzli zaczynacie od najprostszego i największego układu – jest to duży plus aplikacji – dzieci w każdym wieku mogą czerpać przyjemność z aplikacji, dopasowując poziom łamigłówki do swoich umiejętności.

Jeżeli chodzi o oprawę audiowizualną gry – jak to zwykle bywa w przypadku Disney’a, nie ma się do czego przyczepić. Kiedy uda Wam się ułożyć obrazek z puzzli, postaci na zdjęciu ożywają – to dowód na to, że wytwórnia nie robi nic na ,,odwal”.

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button