Puppy Doctor – szczeniaki potrzebują Twojej pomocy

Jednego jestem pewna – widok szczeniaka zawsze sprawia radość. Puppy Doctor to gra,  której wcielamy się w postać dobrej duszyczki, która leczy małe pierdółki, które powchodziły w dziwne miejsca i zrobiły sobie większą, lub mniejszą szkodę. Na szczęście dysponujemy takimi narzędziami, które umożliwią wyleczenie nawet najbardziej chorowitego psiaka.

Samo patrzenie na tego półrocznego szczeniaka sprawia, że buzia się śmieje. Jeszcze kilka minut temu był bardzo cierpiący – na ciele miał wiele ran, jego skórę przeszywały kawałki szkła, a na jego futerku biegały jak szalone małe pchły. Na szczęście udało się zaradzić wszystkim problemom.

Gracz w Puppy Doctor dysponuje dość pokaźnym zestawem narzędzi, dzięki którym może ulżyć swoim pacjentom. Do naszego ekwipunku można zaliczyć: pęsetę, stetoskop, urządzenie do zaglądania do uszu, szczoteczkę do zębów, preparat na pchły, plasterki, maszynkę do golenia okolic rany, wacik ze specjalnym płynem dezynfekującym, oraz inne.

Za pomocą tych wszystkich narzędzi wyleczymy każdego szczeniaka, jaki trafi do naszego gabinetu. Na początku musimy poradzić sobie z jednym maleństwem, aby móc odblokować kolejne psy. Darmowych postaci jest cztery – reszta zarezerwowana jest dla osób, które wykupiły pełną wersję gry.

Aplikacja jest słodka i kolorowa. Dziecko może nauczyć się wielu rzeczy, dzięki zajmowaniu się takim maleństwem. Jeżeli chodzi o możliwości w darmowej wersji gry – są one zadziwiająco rozbudowane. Dają szansę na kilka godzin zabawy.

icon
Puppy Doctor®Bluebear Technologies Ltd.EducationBezpłatneDownload

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button