Luna Bears Valentine’s Fun- misiu, nie bój się!

Małego misia nawiedzają we śnie czarne duchy. Gwiazdka – przyjaciółka misia stara się za wszelką cenę odpędzić złe stwory z sennych koszmarów. Luna Bears to piękna gra, w której wcielamy się w rolę bohaterskiej gwiazdki i walczymy o to, aby mały miś mógł spokojnie przespać noc.

Dziesiątki leveli, dwa niesamowite światy i iście walentynkowa grafika sprawiają, że od produkcji nie można się oderwać. Piękna i pouczająca gra dla użytkowników w każdej kategorii wiekowej.

W grze poruszamy się gwiazdką. Dzięki sterowaniu opartemu na systemowi one touch, wygodnie i swobodnie kierujemy postać w niebezpieczny świat koszmarów sennych. Podczas naszej przeprawy przez serduszkowe krainy, zbieramy gwiazdki i monety. Zawsze, kiedy na naszym horyzoncie okazuje się czarny duszek, musimy na chwilę przystopować naszą misję ratowniczą, by samemu nie stać się ofiarą.

Gdzieś na planszy uwięziony jest miś. To, że się do niego dostaniemy, wcale nie oznacza, że nasza misja dobiegła końca. Naszym zadaniem jest doprowadzenia niedźwiadka do bezpiecznego miejsca.

Aplikacja jest pełna balonów, w których możemy znaleźć gwiazdki, monety, albo różnego rodzaju ulepszenia. Jak widzicie na obrazku wyżej, może się zdarzyć, że przejście do jakiegoś wymiaru wymaga posiadania klucza – kiedy uda Wam się odszukać potrzebny przedmiot, możecie wrócić i bez przeszkód kontynuować zabawę.

Jak już wspomniałam, każde bliskie spotkanie naszej gwiazdki z duchem jest śmiertelne. Kiedy tak się już stanie, musimy zacząć etap od początku. Levele są dość długie, więc możecie być spokojni o to, że wiele godzin zajmie Wam podróż przez wszystkie krainy.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button