Gocco Fire Truck – na ratunek płonącym budynkom!

Wściekły i perfidny ogień pochłania kolejne części budynku. Ma wielką frajdę, mogąc niszczyć miejskie budowle. Chyba nie ujdzie mu to na sucho… Zbieramy wodę i pędzimy na ratunek! Gocco Fire Truck to zabawna produkcja, w której zasiadamy za sterami pojazdu strażackiego i zbieramy wodę, aby móc zatopić wielki płomień.

Kiedy na miasto spada niebezpieczeństwo pożaru, sprytny stworek, siedzący na dachu remizy informuje wszystkich o zbliżającym się wyjeździe pojazdu strażackiego. Uderza w dzwony, aby zbudzić wszystkich strażaków i dać znać mieszkańcom, żeby nie wychodzili z domów.

Po sygnale klikamy w odpowiedni wóz i zaczynamy walkę. Zanim dotrzemy do miejsca pożaru, musimy przejechać kawałek drogi. Podczas naszej przeprawy, musimy zbierać wodę, która umożliwi nam zgaszenie ognia. Znajdziemy ją na jezdni – w postaci kropel, hydrantów, bądź beczek z wodą.

Sterowanie wozem odbywa się za pomocą przesuwania palcem po ekranie, w celu zjazdu na odpowiedni pas, bądź podskoczenia po zapas wody. Należy zwracać uwagę na auta, które poruszają się każdym możliwym pasem na drodze. Trzeba je omijać. Jeżeli nie uda nam się ta sztuka, będziemy zmuszeniu do rozpoczęcia zabawy od nowa.

Gry dojedziemy już na miejsce zdarzenia, będziemy dysponować dwoma wężami strażackimi. Jeden warto wykorzystać na gaszenie budynku, drugi natomiast na zalanie wrednego płomyka, który ze swojego gardła wypuszcza kolejne małe płomyczki. Na górnym pasku widoczny jest suwak, który informuje nas o tym, w jakim stanie jest przeciwnik – kiedy suwak dojdzie do zera, osiągniemy upragniony sukces!

Item not available.

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button