Best Herd Ever – 2048 w zwierzęcej odsłonie i w dodatku po polsku!

Best Herd Ever  to gra polskiego studia Crownplay. Cieszymy się niezmiernie, że coraz więcej rodzimych autorów wydaje naprawdę fajne aplikacje na mobilne urządzenia. W tym wpisie zapoznam Was z grą, którą z pewnością skądś będziecie kojarzyć… Jest to apka wzorowana na 2048, jednak przerobiona w taki sposób, że zamiast liczb, łączymy zwierzaki.

s

Cała frajda polega na ty, by ze zwykłych kuraków tworzyć coraz to lepszych bohaterów. Istnieją trzy klasy postaci przebywające w osobnych zagrodach. Gdy dwa kurczaki się połączą, otrzymujemy jedną kaczuchę. Kiedy uda nam się znaleźć do pary drugą, na planszy ukazuje się gęś. Dwie gęsi to już zając, który kończy pierwszą grupę bohaterów. Następne zwierzaki to już nie przelewki! Otrzymujemy za nie większą ilość punktów i godniejszy status.

Naszym zadaniem jest jak najdłuższe przebywanie na planszy. Oznacz to mniej więcej tyle, że gramy do momentu wyczerpania miejsca w kratkach. Parobków (pierwszą grupę) jest dużo i bez problemu dajemy sobie z nimi radę (zawsze pojawia się na ekranie dodatkowa postać najniższa w całym ,,łańcuszku”). Pasterz i Super Farmer to stada, które oznaczają wyższy stopień wtajemniczenia. Jeżeli uda nam się zdobyć konia, zostajemy okrzyknięci mistrzami!

m

Co tu dużo mówić – dobre, bo polskie! Fajna grafika, zabawne dźwięki, opcja zasypującego ekran śniegu z okazji zimy, tutorial w ojczystym języku i masa dobrej zabawy.

Użytkownicy Androida mogą pobrać grę za darmo. Niestety, mimo że na Windows Phone również gra została wydana, kosztuje prawie jednego dolara. Opcja z wypróbowaniem wersji demonstracyjnej w ogóle się nie opłaca, bo nasza gra ogranicza się do bodajże kilkunastu ruchów, a następnie zaproszeni jesteśmy do wykupienia full wersji. Lepiej od razu kupić całość, niż się rozczarować krótkim wstępem. Polecam – zdecydowanie!

Pobierz w Google Play, bądź Windows Marketplace.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button