Air Tycoon 2 – Twoje własne linie lotnicze

Marzyliście kiedyś o karierze biznesmena? Z grą Air Tycoon 2 będziecie mieć okazję na zrealizowanie swych marzeń przynajmniej w zakresie swojej wyobraźni. Produkcja studia TradeGame z okazji Nowego Roku została przeceniona, więc wszyscy użytkownicy jabłuszkowych urządzeń mogą ją pobrać za darmo.

W produkcji mamy okazję na zbudowanie własnej linii lotniczej i zaproszenie do współpracy największe lotniska na świecie. Na początek otrzymujemy pewien kapitał, który musimy odpowiednio spożytkować. Od nas zależy, na które dziedziny transportu go wydamy. Możemy zainwestować w ludzi, bądź towary.

Najważniejsze jest otwieranie kolejnych połączeń między państwami. Nie jest to darmowe i wymaga sporego zaplecza strategicznego. Klasa biznesowa, ekonomiczna, rodzaje i ceny posiłków, jakość usług, ilość zatrudnionych pracowników – nad wszystkim stoimy my. By dobrze zarządzać, musimy niestety kilka razy się ,,przejechać” na swoich błędach. Jeśli otworzymy na raz zbyt wiele połączeń, możemy nie wyrobić finansowo.

Jak w każdej branży – interes zwraca się po pewnym czasie. Nie inaczej jest w transporcie powietrznym. Na szczęście możemy grać za darmo i próbować do skutku.

Autorzy oferują naprawdę zaawansowane możliwości i podgląd lotnisk w oddzielnych okienkach. Interfejs jest przystosowany typowo pod gracza, więc działamy intuicyjnie. Do oprawy graficznej miałabym ,,ale”. Na dzisiejsze możliwości speców od grafiki nie jest to żaden problem, a to, co widzimy w Air Tycoon 2 pozostawia wiele do życzenia.

Pozostaje mieć nadzieję, że gra nadrabia możliwościami i stopniem wkręcania. Ja już niestety pożegnałam się z tytułem, ale jest to niezwiązane z jakością 0 po prostu nie przepadam za strategiami. Wam polecam przynajmniej testy :)

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button