Diamonds Paradise – graj w match 3 przeciwko innym graczom

Diamonds Paradise to gra w języku polskim. Osoby będące na bakier z angielskim z pewnością się z tego faktu nadzwyczaj ucieszą :) Kategoria, do jakiej zaliczona jest gra, to match 3, czyli układanie klocków w minimalnie potrójnych zestawieniach. W przypadku opisywanej aplikacji najpierw gramy przeciwko komputerowi, a następnie przeciwko ludziom online.

9

Zadaniem gracza jest uprzedzenie gracza w przejściu 35 komórek przy wykorzystaniu własnego koloru, czyli tłumacząc z tutorialowego na nasze – zbicie 35 bloczków w przyznanym nam odcieniu. Gramy na czas. Do rozegrania są rundy, a każda z nich trwa 35 sekund. By zbić bloku, należy przeciągnąć palcem po co najmniej trzech identycznych diamentach.

Możemy Kierować palec w pionie, poziomie i na skos – pełna dowolność. W produkcji studia Star Arcade Oy znajdziemy power-upy dzięki którym dużo szybciej pokonamy rywala. Zaliczają się do nich między innymi dynamity.

Podczas zabawy osiągamy kolejne poziomy doświadczenia, dzięki czemu mamy okazję na odblokowanie kolejnych prezentów, wcześniej dla nas niedostępnych. Zbieramy pieniążki i diamenty – to za nie możemy kupować różne ulepszenia i stać się mistrzami.

8

Gra polega na zbijaniu klocków naprzemiennie z przeciwnikiem. Jeden nasz ruch odpowiada jednemu ruchowi przeciwnika. Możemy zgarniać wolne pola, bądź zabierać te, które postanowił przywłaszczyć sobie rywal. W górnej części ekranu widzimy zdobyte punkty i ilość potrzebnych jeszcze obiektów do zwycięstwa.

Cała  produkcja prezentuje się bardzo sympatycznie, chociaż brakuje mi w niej trochę polotu. Nie ma jednak co narzekać: jest darmowa i w dodatku w języku polskim! Tutorial jest skonstruowany w przystępny sposób, więc można szybko przyswoić niezbędną wiedzę.

Pobierz w AppStore (banner poniżej), Google Play, bądź Windows Marketplace.

Item not available.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button