Moje Pierwsze Słówka – nauka angielskiego dla maluchów

Polacy mieszkający za granicą często mają dylemat, czy uczyć swoje dzieci polskiego, czy języka obcego. Dla takich osób idealnym rozwiązaniem może być aplikacja „Moje Pierwsze Słówka”, która potrafi nauczyć dziecko jednocześnie słówek po polsku, jak i po angielsku.

Programów, które uczą dzieci podstawowych słówek powstało już na iOS-a całe mnóstwo. Stworzony przez studio 4FunApps jest jednak pierwszym pozwalającym na naukę dwóch języków jednocześnie. Nic więc dziwnego, że w ostatnim czasie jest on chętnie pobierany przez użytkowników AppStore’a.

Aplikacja „Moje Pierwsze Słówka” pozwala dzieciom na zabawy edukacyjne w trzech trybach. Każdy z nich nastawiony jest na naukę słów. Z tą tylko różnicą, że jeden stawia przede wszystkim na naukę wymowy, a drugi chce bardziej, by dziecko nauczyło się dane słówko pisać (aplikacja skierowana jest dla dzieci w różnym wieku, nie tylko dla maluchów).

Do pracy nad programem zaangażowano profesjonalnych lektorów, na przykład, Wojciecha Dmochowskiego. Rodzice nie muszą więc martwić się o to, że ich dziecko, bawiąc się aplikacją, nauczy się źle wymawiać słówko, jakie przed chwilą zostało niewyraźnie powiedziane przez syntezator mowy.

„Moje Pierwsze Słówka” oferują lekcje z kilku kategorii. Do dyspozycji oddano w nich, między innymi, dział Alfabet, Zwierzęta, Sport, Przyroda, Kształty, Jedzenie i Kontynenty. Wasza pociecha na pewno znajdzie więc coś, co ją zainteresuje i sprawi, że będzie z chęcią chciała się uczyć. A nawet jeśli nie – zawsze możecie w programie stworzyć nowe karty i podłożyć własny głos.

Aplikacja z tego wpisu dostępna jest w AppStore (również na iPada). Pobrać ją można za darmo, lecz jej bezpłatna wersja oferuje jedynie 10% wszystkich zasobów programu.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button