Wielkanocna promocja w Google Play i AppStore

Wielkanoc zbliża się wielkimi krokami. Z tej okazji gliwickie studio Infinite Dreams przygotowało świetną promocję na wyprodukowane przez siebie aplikacje. Do największych okazji w wiosennej ofercie od polskich twórców można bez wątpienia zaliczyć możliwość kupienia w Google Play i AppStore popularnej gry, Jelly Defense, za niecałego dolara. Jakie produkcje jeszcze zostały objęte promocją? Tego dowiecie się po przeczytaniu całego tego wpisu.

Tak jak wspmnieliśmy już we wstępie, Wiosenna Promocja od Infinite Dreams dotyczy zarówno sklepu Google Play, jak i „jabłuszkowego” AppStore. To jednak użytkownicy tej drugiej witryny otrzymali więcej wiosennych okazji.

Jeśli chodzi o Androidowców, to gliwickie studio, znane przede wszystkim dzięki Jelly Defense, postanowiło przygotować dla nich cztery wiosenne okazje. Pierwsza z nich dotyczy wspomnianego już przez produktu z sympatycznymi żelkami w roli głównej. Poza tym, promocją objęta została również ciekawa produkcja Pottery, która została przeceniona o ponad 10 złotych, a także dwie edycje gry Sky Force.

Choć w ramach opisywanej w tym wpisie Wiosennej Promocji można zakupić przede wszystkim gry na smartfony, Infinite Dreams nie zapomniało również i o użytkownikach iPadów. W AppStore można bowiem przez kilka najbliższych dni kupić dosłownie za grosze trzy aplikacje w wersji HD: Sailboat Championship Pro, Pottery oraz iQuarium.

Oczywiście dla graczy korzystających z iPhone’ów polskie studio także przygotowało coś ciekawego. Mowa tu po raz kolejny o tytułach Sky Force i Jelly Defense oraz podstawowej wersji (nie HD) Sailboat Championship Pro.

Jak wiadomo nie od dziś, wszystko, co dobre szybko się kończy. Nie inaczej jest ze specjalną ofertą Infinite Dreams, która w Google Play i AppStore ma potrwać jedynie do lanego poniedziałku, to jest do 9 kwietnia.

WIOSENNA PROMOCJA:

Google Play:

Jelly Defense    

Sky Force Reloaded

–  Sky Force 

Pottery

AppStore:

Jelly Defense

Pottery HD

Sky Force

Sky Force Reloaded

Sailboat Championship Pro

Sailboat Championship Pro HD

iQuarium HD

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button