Find Differences – znajdziesz wszystkie różnice?

Czy Wy również jako dzieci lubiliście łamigłówkę polegającą na znajdowaniu różnic pomiędzy dwoma z pozoru takimi samymi obrazkami? Jeżeli tak, to powinniście zainteresować się darmową aplikacją Find Differences, dzięki której znów poczujecie się jak dzieci starające się porównać ze sobą dwa zdjęcia.

Opisywana w tym wpisie aplikacja nie należy do skomplikowanych. Nie znajdziecie w niej także nowoczesnej trójwymiarowej grafiki i świetnych efektów dźwiękowych. Mimo to, uważamy, że warto polecić Find Differences każdemu naszemu Czytelnikowi.

W końcu o tym, czy aplikacja jest godna uwagi, czy też nie decydować powinna liczba zadowolonych użytkowników, a nie szata graficzna. Mamy nadzieję, że w tej kwestii zgodzicie się z nami.

Na początku naszych wpisów najczęściej pojawiają się wzmianki o zasadach opisywanej gry. Wprawdzie moglibyśmy tym razem ominąć ten punkt. Warto może jednak napisać, iż rozgrywka w aplikacji Find Differences polega na porównaniu ze sobą dwóch obrazków i zaznaczaniu na nich takich elementów, które nie występują na jednym z nich. Proste, a zarazem wymagające od nas dość dobrej spostrzegawczości.

Przed rozpoczęciem testu baliśmy się nieco o to, że produkt studia CanadaDroid okaże się programem, którego poziom trudności będzie porównywalny do gier dla dzieci. Na szczęście nie było z tym najgorzej. Warto jednak w tym miejscu zauważyć, że w grze pojawiają się co jakiś czas obrazki, w których ciężko jest dostrzec dość istotne szczegóły (bardziej jest to wina małego wyświetlacza telefonu, niż samego programu).

Wadą aplikacji Find Differences jest bez wątpienia również fakt, że nie jest ona w ogóle aktualizowana, przez co po kilku godzinach spędzonych nad ekranem smartfona, obrazki zaczynają się powtarzać, psując nam tym samym całą zabawę.

Na szczęście autorzy gry udostępnili w Google Play swój program zupełnie za darmo. Nie będziecie więc mieli do siebie żalu, jeśli po kilku dniach usuniecie z telefonu Find Differences.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button