Pottery – uwolnij z siebie duszę artysty

Czy chcieliście kiedykolwiek nauczyć się sztuki lepienia garnków bądź wazonów? Jeżeli tak, to mamy dla Was dobrą wiadomość – polscy programiści ze studia Infinite Dreams stworzyli grę „Pottery”, w której można wcielić się w rolę niezależnego artysty i tworzyć z gliny to, co tylko przyjdzie nam do głowy.

Kursy tworzenia wazonów, garnków i innych tego typu przedmiotów codziennego użytku nie należą do najtańszych. Na szczęście mamy w dzisiejszych czasach możliwość korzystania ze smartfonów, które dają nam niemal nieograniczone możliwości.

Menu Główne aplikacji „Pottery” składa się z czterech opcji do wyboru: Create, Collection, Shop i Inbox. O tej pierwszej powiemy więcej za chwilę. Przedtem jednak musimy natomiast napisać, że w Collection mamy możliwość przeglądania naszych dzieł, Shop to – jak sama nazwa wskazuje – wirtualny sklep dla użytkowników aplikacji od Infinite Dreams, a Inbox – zbiór wiadomości od autorów gry.

Jak nietrudno się domyślić, podczas używania opisywanej przez nas aplikacji korzysta się przede wszystkim z opcji Create. To właśnie ona bowiem umożliwia nam tworzenie różnego rodzaju przedmiotów z „wirtualnej” gliny.

Na początku zabawy na naszym ekranie widzimy jedynie nieuformowany materiał, który kręci się na specjalnym urządzeniu. Naszym zadaniem jest natomiast formowanie gliny w taki sposób, by stworzyła ona wymyślony przez nas przedmiot. Możemy stworzyć wazon, miskę lub co tylko chcemy.

Gdy już nasze gliniane dzieło będzie gotowe, musimy je wypalić, a następnie – według własnych upodobań – ozdobić. Tutaj również mamy wachlarz możliwości, gdyż autorzy aplikacji udostępnili nam różnego rodzaju pędzle, kolory oraz wzory charakterystyczne dla poszczególnych epok historycznych. A więc tak, jak mówiliśmy – w Pottery możesz stworzyć to tylko zechcesz.

Jedynym minusem opisywanej przez nas gry może być cena. W Android Markecie za Pottery należy zapłacić prawie 15 złotych, a w AppStore – niecałe 5 dolarów.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button