Słowotok – Znajdź jak najwięcej słów i zdobądź dużą ilość punktów!

Jak wiadomo fanatyków krzyżówek nie brakuje. Faktem jest, że czasem trzeba się sporo namyśleć i nagłówkować zanim rozwiążemy całą krzyżówkę, ale satysfakcja jest później duża. Oczywiście dzisiaj mamy udogodnienia w postaci Internetu, dzięki czemu można poszukać brakujące hasła. Oprócz krzyżówek jednak bardzo dużą popularnością cieszą się także tak zwane wykreślanki. Trzeba tam poszukać słów i wykreślić je poziomo, pionowo lub ukośnie. Jednak co zrobić gdy czekamy, gdzieś w poczekalni, brakuje nam długopisu i gazety? Rozwiązaniem jest gra Słowotok. Gdzie można zagrać w wyszukiwanie słów w dowolnym miejscu, w którym będziecie, wystarczy tylko mieć telefon.

Gry, które opierają się na tworzeniu lub poszukiwaniu słów cieszą się ogromną popularnością wśród

graczy praktycznie na całym świecie. Słowotok jest nową gra, która z pewnością przypadnie do gustu miłośnikom różnych gier słownych. Dlatego naprawdę, warto ją mieć na swoim telefonie. Naszym zadaniem jest tutaj ułożenie w określonym czasie jak największej liczby słów z liter, które umieszczone są na planszy, która składa się z 16 pól. Oczywiście im dłuższe słowa będziemy wymyślać, tym więcej punktów znajdzie się na naszym koncie. W trakcie gry musimy pokonywać kolejne poziomy, zdobywać odznaki, a także nasze wyniki będziemy mogli porównywać z innymi graczami w rankingu.

Jeśli chodzi o muzykę, to dostępne są tylko dźwięki, jednak gra jest na tyle wciągająca, że nie będziemy właściwie na to zwracać uwagi. Grafika jest naprawdę dobra. Kolory są odpowiednio dobrane przez co nasze oczy będą prawidłowo na nie reagować.
Gra za darmo w Google Play

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button