Yumby Smash – zbij przeszkody!

Yumby Smash to gra zręcznościowa, która na pewno was zachwyci.

Planeta zamieszkiwana przez małe stworki została opanowana przez pułkownika Crumpeta – jednego z mieszkańców. Wynalazł on maszynę, która pochłania wszystkie produkty żywnościowe z planety Yumba. Jak pewnie się domyślacie naszym zadaniem jest zniszczenie jego planu.

Po uruchomieniu gry, zaczynacie od pierwszego świata, a później przenosicie się w górę, aby w końcu odblokować wszystkie krainy.

Nasza postać na początku ma bardzo ograniczone możliwości, jednak z czasem będziecie mogli to zmienić.

Można by rzec, że gra podobna jest podobna do wszystkim znanego Angry Birds. Jednak wygląda to zupełnie inaczej. Tutaj poruszamy się tylko jednym stworkiem, którego wybieramy na początku. Używamy bohatera wielokrotnie, w przeciwieństwie do Angry Birds.

Początkowe poziomy są bardzo łatwe, ale później stają się tak ciężkie, że nie możemy sobie z tym poradzić. Poziomy są wypełnione m.in. przez pudełka, skały i sprężyny.

Od ich zniszczeń i zebranych części zależy nasz wynik.

W grze znajdziemy 90 etapów, z czego każdy przydzielony jest do odpowiedniego świata. Znajdziemy tutaj kilka środowisk, w którym będziemy dążyli do naszego celu.Gra ma świetną i  kolorową grafikę.
Muzyka jest naprawdę bardzo dobra, animacje są urocze.Polecamy!
Za darmo i w wersji płatnej na Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button