Roidizer – prosty edytor z efektami

Bardzo trudnym zadaniem byłoby policzenie ilość aplikacji, które to pozwalają nam na modyfikacje, edycje zdjęć. To jednak nie powstrzymuje twórców żeby wypuszczać na rynek kolejne tego typu produkcje. Większość z nich różni się głównie interfejsem oraz niektórymi rzeczami związanymi z filtrami, a konkretniej – po prostu ich odmiany.

Aplikacja przedstawia nam małe okienko, w którym to robimy zdjęcie. Do tego dochodzą także przyciski, za pomocą których sterujemy funkcjami aparatu, takimi jak autofocus, lampa błyskowa. Oczywiście edycja może dotyczyć dowolnego obrazka z galerii. Wystarczy go po prostu wybrać. Po wybraniu zdjęcia bądź też jego zrobieniu. Tutaj już widać pierwszą wadę. Okienko, w którym widzimy obraz z obiektywu jest po prostu zbyt małe. Przydałoby się ono zdecydowanie większe.

Program posiada oczywiście wszystkie podstawowe funkcje. Są to możliwość obrócenia, dodanie napisu, lecz najważniejszą zakładką jest opcja dodawania efektów. Tych jest 10, lecz każdy z nich ma swój charakter i doskonale będzie się sprawdzać w przypadku niektórych zdjęć. Po wszystkim zapisujemy i tyle.

Program działa całkiem dobrze. Nie ma kłopotów technicznych na każdej testowanej przez nas wersji Androida. Największe kłopoty sprawiał interfejs, który nie należy do najprzyjemniejszych. To samo, jeśli chodzi o jego wygląd, co zresztą widać na załączonych screenach.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button