Blueprint 3D – trójwymiarowe puzzle idealne na wolną chwilę

Patrząc na nasze dotychczasowe wpisy, stwierdziliśmy, że nie opisywaliśmy do tej pory żadnej gry, która mogłaby zainteresować fana puzzli. I właśnie dlatego chcieliśmy dzisiaj przedstawić Wam bardzo ciekawą aplikację Blueprint 3D, w której będziecie mieli okazję wykazać się umiejętnością układania niestandardowej, trójwymiarowej układanki.

Czy to w AppStore, czy to w Android Markecie bez problemu znaleźć można tradycyjne puzzle. Nie każdy jednak jest sympatykiem zabawy polegającej na układaniu obrazka z dziesiątek różnego rodzaju elementów, dlatego ekipa FDG Entertainment postanowiła stworzyć coś zupełnie innego, co nie oznacza, że nieciekawego. Zresztą przekonajcie się sami.

W Blueprint 3D naszym zadaniem jest ułożenie obrazka z różnego rodzaju figur „wiszących w powietrzu”. Obrazek układamy jednak nie w sposób tradycyjny, bowiem układanka jest już gotowa, a my musimy jedynie tak ją obracać, by na ekranie ukazał nam się pożądany obrazek.

Brzmi to dość skomplikowane i w pewnym sensie gra w opisywaną przez nas produkcję taka jest. Mimo wszystko warto ją wypróbować, bo potrafi nieźle wciągnąć i sprawić, że zapominamy o otaczającym nas świecie.

Oczywiście rozgrywka jest na czas, także nie możecie myśleć, że Blueprint to kolejna gra, w której wygrana przychodzi tylko i wyłącznie dzięki bezmyślnemu naciskaniu na ekran. Najlepiej jest ułożyć obrazek w mniej niż 10 sekund, lecz wymaga to po prostu dużej wprawy i nie zawsze jest to możliwe przy pierwszym podejściu.

Na pochwałę w produkcji studia FDG Entertainment zasługuje bez wątpienia też oprawa dźwiękowa, która sprawia, że układanie obrazka jest jeszcze przyjemniejsze.

Niestety, Blueprint 3D nie należy do gier bezpłatnych. Ale czy warto wydać na niego trochę pieniędzy? Jeżeli jesteś fanem różnego rodzaju puzzli, to na pewno.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button