Jelly Defense – sympatyczna gra dla użytkowników iOS-a i Androida

Postanowiliśmy zaprezentować Wam dzisiaj kolejną ciekawą grę typu tower defense. Przed Wami aplikacja „Jelly Defense”, której akcja toczy się w sympatycznym, żelkowym świecie. Dzięki niej nieraz będziecie dobrze się bawić i skutecznie zabijecie nudę.

Jak już wyżej wspomnieliśmy, akcja gry „Jelly Defense” usytuowana jest w niezwykle sympatycznie wyglądającym świecie zamieszkałym przez równie zabawne żelki.

W trakcie gry naszym zadaniem jest obrona przed obcą, żelkową cywilizacją, która za wszelką cenę chce wykraść nam bezcenne zielone diamenty.

Do dyspozycji mamy trzy kolory wież: czerwone, niebieskie oraz mieszane. Jest to niezwykle ważne, ponieważ nasi wrogowie również nie mają jednolitych barw, tak więc żeby pokonać czerwonego wroga musimy użyć wieży w tym samym kolorze.

Oczywiście, jak to bywa w tego rodzaju grach, także w „Jelly Defense” jest wiele typów broni, które odkrywamy wraz z przechodzeniem kolejnych poziomów.

Również dźwięk i grafika w „Jelly Defense” stoi na wysokim poziomie. Dzięki czemu w samą grę gra się bardzo przyjemnie.

Do minusów tejże gry zaliczyć jednak trzeba bez wątpienia czas trwania jednej potyczki, która trwa w „Jelly Defense” około 15 minut.

Porównując więc kwadrans do kilku minut (bądź  nawet jednej minuty)  oferowanych przez inne gry typu tower defense można stwierdzić na pewno, że sama rozgrywka w „żelkowym” świecie po jakimś czasie może się wydawać nudna dla niektórych graczy.

Aplikacja „Jelly Defense” jest dostępna na Androida oraz iOS-a. Wersję na Androida można pobrać z Marketu za 10,83 złotych, natomiast dla użytkowników iOS-a cena wynosi 2,39 € i można ją pobrać z AppStore.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button