Don’t Forget – i już nie zapomnisz!

dontforgerZ zapominaniem problemy ma właściwie każdy z nas. Bardzo często zapominamy o różnych datach, urodzinach, rocznicach (oj zwłaszcza faceci :) ). By obronić się przed atakiem naszej żony, bo zapomnieliśmy o rocznicy naszego ślubu możemy skorzystać z aplikacji Don’t Forget od A3logics.

Po uruchomieniu jesteśmy pytani czy chcemy zsynchronizować program z Facebookiem lub swoją książką adresową. Wtedy to zostaną spisane do programu wszystkie urodziny naszych znajomych. W programie zapisywać będziemy głównie rocznice oraz urodziny, bo do tego jest on przeznaczony. Nie ma jednak najmniejszego kłopotu z dodawaniem innych przypomnień, które działają tak samo.

Urodziny możemy wiązać z kontaktami w naszym telefonie. Wybieramy sobie go z listy. Możemy ustawić czas przypomnienia lub jego rodzaj np. za pomocą SMS czy dzwonienia. Podczas powiadamiania nas program wyświetla komunikat oraz powiadomienie w obszarze powiadomień. Możemy przełożyć je na później lub od razu przenieść do archiwum.

Program może także wykonać dla nas jedną z trzech rzeczy. Pierwsza to możliwość wysłania SMS na dany numer o wybranej godzinie oraz dacie. Działa bez kłopotów. Podobnie jeśli chodzi o dzwonienie do danej osoby, choć nie wiem czemu miałoby to służyć. Ostatnią i bardzo przydatną opcją jest możliwość fałszywego połączenia, które pomoże nam wyrwać się np. ze spotkania rodzinnego chociaż na chwilę w miejsce odosobnienia. Program udaje, że ktoś do nas dzwoni.

Ocena 6/10
Dobrze działająca aplikacja, spełniająca swoje zadanie. Szkoda tylko, że ma tak mało opcji konfiguracyjnych i potrafi się zawiesić.

Aplikacja za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button