Candy Slice – tnij cuksy!

Gry, w których z dołu wyskakują przeróżne rzeczy, a my je przecinamy w Google Play znajdziemy kilka. Największą popularność zdobyło Fruit Slice, które było prawdopodobnie pierwszą grą tego typu. Przed nami wariacja tejże pozycji z cukierkami w tle.

candyslice

Candy Slice ma bardzo proste zasady. Główną jest po prostu przecinanie cukierków, lizaków, ciasteczek oraz wszelkich słodkości, które będą wyskakiwać z dołu ekranu. Wystarczy przeciągnąć palcem, niczym maczetą, która tnie wszystko bez najmniejszego kłopotu. Jedyną rzeczą, na którą musimy zwracać uwagę to żeby nie przeciąć bomby, czy granatu, które czasem się pojawiają. Nie jestem pewien, czy przecinając granat nożem coś się stanie. No ale dobra – to tylko gra.

W Candy Slice znajdziemy trzy tryby. Pierwszy to tryb czasowy. Pobijamy kolejne rekordy w ciągu dwóch minut. Przecięcie bomby/granatu oznacza 5 sekund czasu mniej. Kolejny tryb to zwykły classic. Gramy aż do stracenia punktów życia, a te tracimy za nie przecięcie jednego cukierka. Ostatni tryb pozwala na grę w nieskończoność. (no prawie) Nie ma tam żadnych wypadków kończących grę.

Produkcja BAT wygląda… cukierkowo :) Jest pełna kolorów i dopracowana. Z płynnością również nie ma najmniejszego kłopotu. Całkiem przyjemne dla oka są efekty po przecięciu cukierka.

Ocena 8/10
Bardzo dobra gra. Po prostu wciągająca.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button