Falldown Droid Edition – przeciwieństwo Icy Tower

falldownSystem Android zawojował świat. Można to stwierdzić patrząc na jakiekolwiek dane statystyczne dotyczące sprzedaży smartfonów na każdym rynku na świecie. Przed nami gra, której bohaterem jest właśnie sympatyczny zielony robocik będący właściwie maskotką Google’a.

Falldown Droid Edition to gra, w której będziemy poruszać się w dół, a więc nie tak jak w przypadku większości tego typu produkcji. Jesteśmy więc przyzwyczajeni do kompletnie czego innego. No dobrze, wiec na czym tak właściwie polega rozgrywka?

Musimy dostać się jak najniżej. Naszym zadaniem jest przeciskać się przez luki, które są losowo generowane. Właśnie przez te luki spadamy na dół, na kolejny poziom. I tak cały czas aż do przegrania, a więc spotkania się z górną granicą ekranu. Z biegiem czasu gra staje się coraz szybsza. Musimy przeciskać się coraz szybciej między poziomami. Na naszej drodze będą się znajdować różne elementy, które należy zbierać. Pozwalają one na zwiększenie zdobyczy punktowej.

Elementy te zmieniają się z czasem. W grze zmienia się otoczenie wraz z postępami. Jest ich kilka rodzajów. Gra wygląda średnio, lecz to pozwala na doskonałą płynność nawet na starszych urządzeniach. Sterowanie odbywa się za pomocą akcelerometru. Wystarczy, że przechylimy telefon w odpowiednią stronę i tę stronę pójdzie robocik, którym sterujemy.

Ocena 6/10 Gra nie jest może doskonała, nawet nie jest bardzo dobra. Mimo wszystko jednak wciąga i nadal mam ochotę na pokonywanie kolejnych poziomów!

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button