Double Dragon Trilogy – pikselowa bijatyka

W pierwszym wpisie dnia zaprezentowaliśmy Wam grę, w której będziecie mieli okazję wyżyć się na swoim wirtualnym przełożonym. Teraz przedstawimy Wam Double Dragon Trilogy, gdzie wprawdzie Wasi szefowie nie będą występować, lecz także będziecie mieli okazję wykazać się swoją walecznością w mobilnym świecie.

W Double Dragon Trilogy wcielamy się w postać dwóch braci, którzy   wyruszają w miasto, by pokonać w walce pięściami każdego, kto postanowi stanąć im na drodze i pokrzyżować plany. Cel główny jest różny, wszystko zależy od części gry. Niektórzy z Was z pewnością aplikację kojarzą. I bardzo dobrze. Opisywana produkcja to bowiem nic innego jak remake gry z lat osiemdziesiątych ubiegłego wieku.

To wyboru mamy dwa tryby gry. Możemy zdecydować się na rozgrywkę standardową lub też wybrać Story. Jak się pewnie domyślacie, ten pierwszy stworzony jest dla tych, co są w stanie grze poświęcić tylko kilka minut, natomiast ten drugi  – dla bardziej długoterminowych graczy.

Oprawa audiowizualna niewiele zmieniała się w porównaniu z pierwowzorem. Dla tych, co nie lubią w stu procentach przeniesionych gie  pierwszych konsol do urządzeń mobilnych, autorzy Double Dragon Trilogy przygotowali zupełnie nowy soundtrack towarzyszący rozgrywce.

Na koniec warto wspomnieć, że w opisywanej produkcji istnieje możliwość zagrania wraz ze znajomym. Niestety, można to uczynić tylko przez bluetootha. Wi-Fi postanowiono w to nie mieszać.

Double Dragon Trilogy do pobrania za 13,50 PLN w Google Play

Ocena Appsblog.pl: 8/10

 

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button