„Where’s My Water” zapewniło Chińczykowi 10 tys. dolarów!

Ostatnio informowaliśmy Was, że w ubiegły weekend miało miejsce w AppStore historyczne wydarzenie – jeden z mieszkańców Ziemi dokonał 25-miliardowego pobrania ze sklepu internetowego Apple. Wczoraj natomiast firma z Cupertino  ogłosiła już oficjalnie, kto otrzymał został „jabłuszkowym szczęśliwcem” i otrzymał nagrodę w wysokości 10 tysięcy dolarów amerykańskich.

Na początku małe przypomnienie: Apple jakiś czas temu rozpoczęło odliczanie do 25-miliardowego pobrania z AppStore, a jednocześnie ogłosiło, że posiadacz jubileuszowej aplikacji zostanie obdarzony specjalnie przygotowanym bonem towarowym o wysokości 10 tysięcy dolarów do wykorzystania w sklepie internetowym amerykańskiego giganta z przemysłu technologicznego.

Wczoraj, to jest 6 marca, firma z charakterystycznym logo przedstawiającym jabłko przesłała informację prasową, w której poinformowała, że 25-miliardowego pobrania z AppStore dokonał użytkownik iOS-a mieszkający na co dzień w Chinach.

Szczęśliwiec z miejscowości Qingdao nazywa się Chunli Fu, a grą, która zapewniła mu 10 tysięcy dolarów okazała się być bezpłatna wersja popularnej na całym świecie aplikacji o nazwie „Where’s My Water”.

Chcieliśmy bardzo podziękować producentom gier, dzięki którym możemy obecnie pochwalić się niesamowicie dużą liczbą pobrań aplikacji przygotowanych z myślą o użytkownikach systemu iOS” – powiedział Eddy Cue, wiceprezes Apple ds. oprogramowania i usług internetowych. „Gdy cztery lata temu uruchomiliśmy AppStore, nikt z nas nie przypuszczał, że aplikacje mobilne tak szybko staną się nieodłączną częścią życia wielu milionów ludzi na całym świecie, a deweloperzy stworzą programy dosłownie na każdą możliwość okazję” – dodał.

Co bardzo ważne, poza szczęśliwca z Chin, Apple w swojej ostatniej informacji prasowej napisało także o obecnej liczbie aplikacji dostępnej w ofercie AppStore, która wynosi – uwaga – aż 550 tysięcy! Warto też na pewno wspomnieć o tym, że sprzęt z jabłuszkiem ma na całym świecie blisko 315 milionów ludzi.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button