Space Cat – kot na latającym spodku? Tego jeszcze nie było!

Przeglądając nasze wpisy na blogu, a także ofertę aplikacji dostępnych w Android Markecie czy AppStore, wydawać by się mogło, że twórcy gier mobilnych wymyślili już wszystko, co tylko się da. Każdego dnia pojawiają się jednak coraz bardziej zaskakujące produkcje, takie jak chociażby trójwymiarowa gra „Space Cat”, w której główną rolę odgrywa…kot latający spodkiem.

Gdy po raz pierwszy natknęliśmy się na opisywaną w tym wpisie grę, od razu wiedzieliśmy, że musimy o niej napisać. Fakt, nie należy ona do wybitnie trudnych czy pięknie wyglądających, lecz jest po prostu czymś nowym na rynku, a przecież większość z nas ma już z pewnością dość wciąż powtarzających się motywów.

Akcja Space Cat toczy się w 3122 roku, kiedy to człowiek całkowicie podporządkowuje sobie Wszechświat i zabiera w podróże kosmiczne swoje ulubione zwierzaki domowe, to jest koty.

Te z pozoru niewinnie wyglądające, miauczące stworzenia nie czują się obco poza Ziemią, a nawet można napisać, że czują się tam na tyle dobrze, iż same mają ochotę wsiąść na statek kosmiczny i oddać się swojemu ulubionemu zajęciu…łapaniu myszy.

Jak nietrudno się domyślić, właśnie latanie kosmicznymi pojazdami oraz łapanie myszy jest głównym zadaniem gracza w produkcji studia The Pill Tree. Oczywiście samo ganianie się z gryzoniami nie byłoby niczym wymagającym, dlatego w Space Cat przygotowano poziomy z różnego rodzaju przeszkodami.

Warto też napisać, że w osiągnięciu celu czasem przeszkadza w grze sterowanie. Polega bowiem ono na dotykaniu ekranu oraz przechylaniu telefonu, co jest niekiedy dość trudne i potrafi sprawić sporo kłopotów.

Space Cat możecie pobrać z Android Marketu. Gra jest całkowicie za darmo, tak więc uważamy, że każdy fan nowości powinien ją ściągnąć oraz przetestować.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button