Westbound – strategia to podstawa

Wyobraźcie sobie, że Wasz pociąg ma awarię w drodze na zachód, a Wy musicie zrobić wszystko, aby uruchomić niedziałający silnik. Dodatkowo w kanionie, w którym się rozbiliście jest wiele skarbów do odkrycia, co więcej – dookoła jest dużo ludzi, którzy chętnie pomogą Wam w niedoli. Wystarczy ich tylko słuchać i działać tak, jak mówią. Uwaga – istnieje szansa, że natkniecie się na wrogów. Wypróbujcie swoje umiejętności w Westbound.

Zadanie gracza w opisywanej aplikacji polega na poruszaniu się po dawnym świecie i szukaniu przedmiotów, które mogą pomóc w uruchomienia pociągu. Dzięki sytuacji w której się znaleźliśmy, mamy szansę na przemierzanie starożytnego kanionu, w którym do znalezienia są setki niesamowitych przedmiotów. Po pewnym czasie stwierdzamy, że pociągu nie da się uruchomić i osiadamy na stałe w wiosce, w której znaleźliśmy się przypadkiem. Mamy szansę na zbudowanie magicznych budowli, rancza, na które będziemy mogli codziennie patrzeć i wiele innych ciekawych konstrukcji.

W grze możemy oczywiście dzielić się swoimi wynikami za pośrednictwem Facebooka, co więcej – mamy szansę na poznanie wirtualnych postaci ze starożytności. Zabawa z Westbound jest ciekawa, szczególnie dla osób, które przepadają za grami strategicznymi. Ja osobiście do takich nie należę, dlatego też postaram się być obiektywna w ocenie. Szata graficzna prezentuje się całkiem nieźle – efekty dźwiękowe nie kuleją, więc kto ma chęć, nie pobiera.

Pobierz Westbound za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button