Stack Rabbit – królicza mama zbiera marchewki

Stack Rabbit to zabawna gra, w której wcielamy się w postać króliczej mamusi, która zbiera pożywienie dla swoich pociech. Żeby zadanie nie było takie proste, miejsce, w którym zbierane są marchewki, pilnowane jest przez złego buldoga. Piesek ten posiada jednak jedną istotną dla nas wadę – jest totalnym śpiochem i często zdarza mu się zapaść w drzemkę, podczas gdy pole pozostaje puste…

rab2

Główna bohaterka – królicza mama musi zapewnić wyżywienie swoim maluchom. W tym właśnie celu wyrusza na niebezpieczną wyprawę po jedzonko. Jej uszy są swego rodzaju nośnikiem marchewek – ciężar, jaki może podnieść jest ograniczony. Jeżeli zauważymy, że zaczyna robić się czerwona i ewidentnie czuje, że za dużo wzięła na swoje uszy, należy szybko przełożyć zdobyty towar i zacząć zbierać kolejny. Jeżeli tego nie zrobimy, marchewki zostaną upuszczone, a pies obudzony. Dla nikogo nie skończy się to dobrze.

rab1

W każdym etapie mamy do wykonania pewne zadanie. Początkowo może to być na przykład zebranie określonej ilości czerwonych prezentów, w kolejnym dojdą fioletowe pakunki. W dalszych levelach będziemy musieli zmierzyć się jeszcze z ograniczoną ilością ruchów, w których należy zebrać fanty. Aplikacja zdecydowanie przeznaczona jest dla dzieci. Kolorowa, z przyjemnym króliczkiem w roli głównej – trochę nie pasuje do nadchodzących świąt, ale tym się nie przejmujmy ;)

Pobierz Stack Rabbit za darmo w Google Play.

Ocena appsblog.pl: 7/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button