Thicket – zabawa dla dzieci, dorosłych i zwierząt

Co powiecie na aplikację, która jest zupełnie uniwersalna, a dzięki powiązaniu jej z muzyką, sprawia, że dodatkowo relaksuje użytkowników? Jak zauważyliście w tytule, produkcja skierowana jest do wszystkich – dosłownie. Zaczynając od maluchów, poprzez nastolatków, dorosłych, a kończąc na domowych zwierzętach. Czym takim jest Thicket? Sprawdźcie poniżej.

Domyślacie się już? Thicket to nic innego, jak program, który za pomocą naszego dotyku tworzy muzykę. Dzieci kochają tego typu aplikacje ze względu na to, że mogą zrobić coś zupełnie same. Zwierzaki natomiast bardzo zabawnie reagują w kontakcie w opisywaną produkcją, bo po położeniu łapki na ekranie, pojawiają się zabawne animacje i przeróżne dźwięki. Jedną z najważniejszych rzeczy jest to, że każda stworzona przez nas muzyka jest inna – nie da się utworzyć dwóch identycznych kawałków – jedna osoba przytrzyma palec w jednym miejscu sekundę dłużej, druga przesunie palcem, a trzecia będzie wybijać rytm.

 Thicket świetnie sprawdza się w zabawie zespołowej – dzięki multitouch’owi, możemy tworzyć muzykę ze znajomymi, rewelacyjnie się przy tym bawiąc. Jeżeli chcemy grać w pojedynkę, warto użyć wszystkich dostępnych nam palców ;) Szczerze polecamy Thicket. To jedna z ciekawszych aplikacji muzycznych, jakie opisywałam w ostatnim czasie. Dla mnie ogromnym plusem jest to, że program jest skierowany również do zwierząt.

Pobierz Thicket za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 9/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button