Romans From Mars – Rzymianie atakują!

Wyobraźcie sobie, że macie w obronie świata macie jedynie wyrzutnię strzał. Waszymi wrogami są Rzymianie, którzy dziwnym trafem przylecieli z Marsa. Każde ich przybycie poprzedzane jest nadlatującym statkiem kosmicznym o okrągłym kształcie. Napromieniowani obywatele Rzymu kroczą w Waszą stronę, a Wy macie do dyspozycji jedynie strzały i własne palce – jeżeli będziecie w prawidłowy sposób obsługiwać tę niesamowicie ,,zaawansowaną” broń, zdobędziecie sławę i ocalicie Ziemię.

Akcja gry toczy się na polanie, na której lądują Rzymianie. Zabawnie wyglądające istotki są bardzo groźne – nie możemy dopuścić do tego, aby sforsowały mur, na którym mamy swoją bazę. Jak wspomniałam wyżej – dysponujemy początkowo zwykła, drewnianą strzałą. Podczas gry zbieramy pieniądze, które następnie w sklepie gracza możemy wymienić na ulepszenia naszego osprzętu, bądź jego zmianę. Upgrade’ów jest cała masa, dlatego też gra nie nudzi się po kilkunastu minutach. Dzięki dość dobrej grafice, możemy nad nią spędzić kilka godzin.

Gra podzielona jest na levele, w których przychodzi nam pokonywać kolejne fale marsjańskich Rzymian. W Romans From Mars dostępna jest jedynie rozgrywka w single player. Efekty dźwiękowe są na wysokim poziomie – można wczuć się w trochę magiczną atmosferę produkcji. Najważniejsze zadanie: zabić jak największą ilość przeciwników.

Pobierz Romans From Mars za darmo w AppStore.

Ocena appsblog.pl: 6/10.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button