Virtual Horse Racing 3D

Bukmacherka w Polsce jest dość popularna. Zwłaszcza, jeśli chodzi o naszą rodzimą Ekstraklasę, która mimo tego, ze nie jest uznawana za zbyt dobrą ani też przewidywalną. Mimo tego ludzie obstawiają czasem bardzo wysokie kwoty na swoje ulubione kluby, by potem wygrywać niemałe sumy. Niestety (dla niektórych ryzykantów stety) pojawiają się pewne wyjątki, na których można zarobić o wiele, wiele więcej. Wyścigi konne nie są jednak w Polsce zbyt popularne, a tego typu grę mamy przed sobą.

Zasady gry są niesamowicie proste. Po prostu obstawiamy kolejne wyścigi, miejsca itd. Jak u prawdziwego bukmachera, lecz z tą różnicą, ze w tym przypadku mamy po prostu wirtualną gotówkę i wirtualne koniki. Na pewno lepiej jest tak obstawiać, niż tracić grube pieniądze na realną rozgrywkę. Sam utopiłem już w tego typu rzeczach mnóstwo pieniędzy. Już więcej nie zamierzam, bo fun jest bardzo podobny do tego. Niektórym brakować będzie na pewno trochę tej adrenaliny, że tracą prawdziwe pieniądze.

Na starcie dostaniemy trochę pieniędzy i możemy już obstawiać. Możemy sprawdzać konie oraz dżokejów oraz ich statystyki, historię wcześniejszych startów. Każdy koń i dżokej jest inny. Jak w prawdziwym życiu wkrada się losowość. Wszystko działa bardzo fajnie.

Najważniejszą rzeczą dla twórców, o której piszą wszędzie, nawet w nazwie jest grafika 3D. Możemy oglądać na żywo każdy pojedynczy wyścig, który obstawiliśmy. Wygląda to naprawdę w miarę sensownie, tak by uciągnęły to praktycznie wszystkie telefony umożliwiające wyświetlanie grafiki 3D. Bardzo fajne.

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button