Morningo – organizator na dzień dobry!

Chciałbyś bez potrzeby uruchamiania kilku programów sprawdzać rano prognozę pogody, aktualne wiadomości i plan dnia ze wszystkimi zaplanowanymi spotkaniami? Teraz to żaden problem. Wystarczy, że pobierzesz na swojego smartfona Morningo.

Morningo to mobilny, poranny organizator, którego  z całą pewnością nazwać można niezbędnikiem przygotowanym dla osób lubiących korzystać rano ze swojego smartfona. Opisywany program jest połączeniem notatnika, kalendarza, stacji meteo  i aplikacji informacyjnej. Wydaje się, że to zbyt wiele? Być może. Niemniej jednak przyznać trzeba, iż polski „misz masz” od Marka Wałacha spisuje się bardzo dobrze.

Program z tego wpisu uruchamia się automatycznie w momencie, gdy jego użytkownik zdecyduje się wyłączyć budzik w swoim urządzeniu. Dzięki temu na włączenie aplikacji nie traci się nawet kilkunastu sekund, co jest ciekawym i wygodnym rozwiązaniem stworzonym z myślą o osobach, które rano bywają półprzytomne jeszcze kilka minut po przebudzeniu.

Na ekranie głównym Morningo znaleźć można wiele przydatnych informacji. Poza aktualną datą i godziną, znalazło się tu także miejsce na prognozę pogody dla wybranej lokalizacji, notatki, różnego rodzaju przypomnienia oraz newsy zarówno z Polski, jak i ze świata.

Opisywany program współpracuje z kalendarzem Google, dzięki czemu nie musimy przesadnie dużo czasu poświęcać na ustawianie w nim ważnych dla nas wydarzeń. Jeśli chodzi o dodawanie notatek, jest ono nieskomplikowane i działa tak, jak powinno, co należy bez dwóch zdań pochwalić.

Plusem Morningo jest również dostępny w nim widget, który umieścić można na ekranie głównym urządzenia. Pozwala on sprawdzić, ile czasu pozostało do uruchomienia najbliższego alarmu, a także umożliwia monitorowanie postępu snu.

Aplikacja z tego wpisu jest świeżym projektem, dlatego nie dorobiła się jeszcze w Google Play wielu opinii. Nie zmienia to jednak w ogóle faktu, iż warto ją pobrać. Szczególnie, że jej podstawowa wersja jest bezpłatna.

Ocena AppsBlog: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button