Saver – oszczędzaj na aplikacjach

Na łamach naszego blogu staramy się informować Was o najważniejszych promocjach organizowanych przez producentów aplikacji. Nie jesteśmy jednak w stanie powiadamiać Was o wszystkich okazjach cenowych, dlatego – naszym zdaniem – powinniście wyposażyć się w program mobilny o nazwie Saver.

Aplikacja Saver to świetne rozwiązanie dla wszystkich, którzy uwielbiają wydawać swoje pieniądze na gry i aplikacje, jednak lubią robić to jedynie podczas różnego rodzaju promocji. W Google Play jest całkiem sporo programów dla miłośników wyprzedaży, narzędzie mobilne od Jmobile, według nas, jest jednak jednym z lepszych, dlatego właśnie postanowiliśmy o nim wspomnieć.

Saver nie tylko pozwala nam przeglądać ogólne listy aktualnych okazji cenowych przygotowanych dla Androidowców, lecz także daje nam okazje obserwowania ruchów cen wybranych przez nas produktów mobilnych. Dzięki temu możemy być pewni, że nie przegapimy żadnej promocji na grę, na którą mamy „chrapkę” już od dłuższego czasu.

Wszelkie powiadomienia o nowych wyprzedażach wyświetlane są na górnym pasku. Nie trzeba więc mieć włączonego programu non-stop, by śledzić promocje.

Aplikacja od Jmobile wizualnie prezentuje się bardzo dobrze. Listy aktualnie wyprzedawanych tytułów wyglądają przejrzyście, a samo korzystanie z interfejsu nie sprawia jakichkolwiek problemów, nawet gdy mamy do czynienia z programem po raz pierwszy.

Atutami programu Saver są bez dwóch zdań także wyszukiwarka, pozwaląca nam ona w łatwy sposób dodawać do listy obserwowanych interesujące nas produkty, a także narzędzie filtrujące treść, dzięki któremu wyświetlane są tylko pozycje o wybranych przez nas parametrach.

Podstawowa wersja aplikacji zawiera reklamy, jednak nie jest to naszym zdaniem powód, dla jakiego należałoby skreślać Saver. Po pierwsze – bannery nie przeszkadzają w korzystaniu z programu, a po drugie – można je w łatwy sposób, kupując wersję Pro.

Narzędzie dla miłośników wyprzedaży znaleźć można w Google Play. Płatna wersja kosztuje nieco ponad 3 złote.

Ocena AppsBlog.pl: 5/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button