Equilibrium – zarządzaj własną, wirtualną armią!

Masz ochotę stanąć po stronie dobra bądź zła i stoczyć kilkanaście bitew, które będą miały wpływ na losy świata? Jeżeli tak, to gra strategiczna o nazwie Equilibrium powinna jak najszybciej pojawił się w Twoim smartfonie.

W produkcji Equilibrium zadaniem gracza jest zarządzanie armią reprezentującą dobrą bądź złą stronę mocy. Bezpłatna wersja gry pozwala na wcielenie się w rolę dowódcy armii Porządku. Jeżeli uda nam się wykonać nią wszystkie misje, możemy dodatkowo wykupić stronę Chaosu, w szeregach której znaleźć można najstraszliwszych złoczyńców wirtualnego świata.

Rozgrywka w tworze studia Outlander Studios w ogóle nie różni się od tych, z jakimi mamy do czynienia w innych strategiach. Dostajemy zatem do dyspozycji pewien obszar, który mamy za zadanie rozbudowywać, jednocześnie poprawiając jakość zarządzanej przez nas armii. I to właściwie wszystko.

Mimo że Equilibrium wygląda na dość rozbudowaną produkcję, na próżno szukać w niej wielu typów wirtualnych budynków. Poza kilkoma standardowymi fortyfikacjami czy też farmami nie można zbudować w niej nic więcej, co jest całkiem sporym minusem. Autorzy opisywanej gry nie popisali się też, tworząc głównych bohaterów, których na dobrą sprawę policzyć można na palcach u obu rąk.

Ilość misji oferowanych w produkcji jest zadowalająca. O ile pierwsze z nich nie należą do przesadnie trudnych, o tyle te późniejsze potrafią przysporzyć wielu problemów. Użytkownicy Google Play najczęściej narzekają na poziom 18, który zyskał już nawet tytuł planszy niemożliwej do przejścia. Czy faktycznie level ten jest tak piekielne trudny? Przekonajcie się sami! ;)

Oprawa graficzna zastosowana w Equilibrium nie zachwyca. Wygląda schludnie, jednak brakuje w niej elementów powodujących zachwyt, czyli, mówiąc inaczej – rewelacyjna nie jest. Nieco lepiej jest z efektami dźwiękowymi, choć i te – rzecz jasna – nie są pozbawione wad.

Strategię z tego wpisu znajdziecie w Google Play. Pobrać ją można za darmo. Komu warto ją polecić? Przede wszystkim miłośnikom strategii, którzy aktualnie nie mają pomysłu na to, w co mogliby pograć.

Ocena AppsBlog: 3+/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button