Runik – strasznie relaksujące

Gry dzielą się na kilka kategorii. Nie chodzi tutaj o typy zręcznościowe, logiczne itd., lecz o trudność i przeznaczenie gier. W tym wypadku mamy przed sobą grę z typu casuali, w którą grać mogą niemal wszyscy, bez względu na wiek oraz wszelkie poglądy polityczne itd. ;) Są one zazwyczaj dość proste i niesamowicie relaksujące po ciężkim dniu. Pozwalają zapomnieć o wielu rzeczach.

Zasady gry są niesamowicie proste. To swego rodzaju puzzle, które wbudowane były już w system Windows Mobile. Wystarczy po prostu klikać na grupy kafelków, czy jakby to tam nazwać. Oczywiście wszystkie tego samego koloru. Z góry spadają inne i tak klikamy sobie, niszczymy by dotrzeć do momentu, w którym cały ekran jest zapełniony i kończy się gra. Niestety bardzo ciężko jest mi, jak widać, wytłumaczyć zasady, więc najlepiej będzie, jeśli po prostu ściągniecie grę i zagracie, bo warto. Średnia ocena 4,6 w Google Play nie wzięła się znikąd.

Jeśli chodzi o grafikę, to widać ją na screenie. Wygląda to strasznie fajnie, przyjemnie dla oka. Można powiedzieć, że neutralnie. O to właśnie chodzi, bo takie jest samo założenie gry. Niestresujące i relaksujące.

To samo można powiedzieć o muzyce, którą słyszymy w trakcie rozgrywki. Jest to jeden z najlepszych soundtracków, które słyszałem w grze na telefon z systemem Android. Na pewno spodoba się znacznej większości i wprowadzi w sielankowy, spokojny nastrój. Doskonałe do grania w łóżku, gdzie chcemy jak najszybciej zasnąć. Wystarczy włączyć muzykę, chwile się zrelaksować i można tonąc w otchłaniach snu.

Polecam zdecydowanie!

Za darmo w Google Play.

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button