The Little Crane That Could – symulator jazdy na Androida

Kto z Was chciałby przejechać się koparką i wykonać nią jakieś ciekawe zadanie? Jeżeli po przeczytaniu tego pytania wykrzyczałeś głośno „Ja. Ja bym chciał!”, wiedz, że znaleźliśmy grę idealną dla Ciebie. Nazwana ona została The Little Crane That Could.

Opisywana w tym wpisie produkcja jest mobilnym symulatorem jazdy, który powstał z myślą o miłośnikach ciężkich maszyn. Do dyspozycji graczy oddano w The Little Crane That Could kilka rodzajów pojazdów, między innymi, koparkę, helikopter oraz wózek widłowy.

Gra Abrahama Stolka oferuje w bezpłatnej wersji 6 leveli. Na każdym z nich zasiadamy za sterami konkretnej maszyny i musimy wykonać z góry powierzone zadanie. Czasem musimy przenieść jakiś przedmiot, a czasem po prostu zaparkować w wyznaczonym miejscu. Z racji tego, że misje są zróżnicowane, zabawa w ogóle nie staje się monotonna, co bez dwóch zdań należy podkreślić.

Sterowanie w The Little Crane That Could nie należy do prostych, szczególnie, jeśli przychodzi nam sterować dźwigiem bądź koparką. We wspomnianych przypadkach, poza samą kierownicą, do naszej dyspozycji oddane zostają także wirtualne wajchy odpowiadające za kierowanie konkretnymi elementami pojazdu, na przykład, chwytakiem. Nie dość, że trzeba więc dobrze operować kierownicą, to jeszcze należy zwracać uwagę na to, co staramy się uruchomić.

Pod względem graficznym opisywany tytuł nie wyróżnia się niczym specjalnym. Umieszczone w nim trójwymiarowe modele pojazdów nie wyglądają nowocześnie, co jednak w ogóle nie przeszkadza w zabawie. W The Little Crane That Could jeździ się bowiem wirtualnymi maszynami bardzo dobrze, a o to w końcu przede wszystkim w tym przypadku chodzi, prawda?

Symulator Abrahama Stolka znaleźć można w Google Play. Wersja z 6 levelami jest darmowa. Za dodatkowe 18 poziomów trzeba zapłacić.

Ocena AppsBlog.pl: 4/5

0 / 5. Ocen: 0

Zakłady bukmacherskie

Back to top button